Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AB

Innovation Days już po raz szósty!

Innovation Days

O tym, jak szybko płynie czas, mogliśmy przekonać się na kolejnej, szóstej już odsłonie branżowych targów zorganizowanych przez wrocławską spółkę AB SA. Wydawać by się mogło, że tzw. „niedawno” było wczoraj, a tymczasem nie tylko impreza odbyła się już po raz szósty z rzędu, ale też w przyszłym roku minie już 10 lat od udanego debiutu naszego największego dostawcy IT w segmencie AGD.

Co więcej, za rok firma świętować będzie 30-lecie swego istnienia! Tymczasem tegoroczna impreza „AB Innovation Days” zgromadziła w prestiżowym hotelu „Gołębiewski” w Wiśle kilkadziesiąt czołowych marek z sektora AGD- -RTV, a dodatkowo także z komplementarnych obszarów IT czy multimediów. Obecnych było ponad 800 gości, współpracujących z wrocławskim gigantem bezpośrednio lub w ramach zorganizowanej przez Grupę AB franczyzowej sieci detalicznej pod nazwą Kakto. Trzeba przyznać AB i jej markom, że mimo upływu czasu, niełatwego dla wszystkich podmiotów na rynku, firma umie nie tylko zjednać sobie przychylność partnerów, ale i w bardzo profesjonalny sposób organizuje i przeprowadza swoje wydarzenia, szkolenia i konferencje. Zawsze wszystko jest najwyższych lotów, świetnie przygotowane i zrealizowane, dopięte na ostatni guzik i w pełni scyfryzowane. A to wielki atut i zarazem c zysta przyjemność – tak dla wystawców, gości czy obsługujących imprezę mediów. Od początku znakami rozpoznawczymi „AB Innovation Days” były wyjątkowa, spójna i innowacyjna formuła, najlepsze marki i produkty, świetny program i kuchnia oraz elitarne gwiazdy. Nie mogło być inaczej i tym razem i – co godne podkreślenia – mimo upływu lat i mimo kolejnej już odsłony nadal świetnie sprawdza się formuła planu stoisk, programu imprezy, niespotykanego nigdzie indziej studia telewizyjnego z miejscem na rozmowy z ważnymi gośćmi, wymianą opinii czy relacjami na żywo. Całość jest wspomagana nowoczesnymi narzędziami informatycznymi i mediami, w tym wirtualną platformą do komunikacji i wymiany informacji zarówno przed targami, w ich trakcie, jak i po nich. W tym roku gwiazdą wieczoru był legendarny i zarazem znakomity artystycznie lubelski zespół Bajm. W t ym obszarze A B t akże od początku wysoko zawiesiło poprzeczkę i nie zamierza jej z tego miejsca zdejmować. Bajm to bowiem kolejna gwiazda z szerokiej palety, jaka gościła na targach „AB Innovation Days”. Przypomnijmy, że na scenie występowały już tu takie legendy muzyki rockowej czy popowej, jak DeMono, Kate Ryan, Patrycja Markowska, Boney M. czy Lady Pank.

Już po raz

Tegoroczna odsłona „AB Innovation Days” miała miejsce w czterogwiazdkowym hotelu „Gołębiewski” w Wiśle u podnóża chętnie odwiedzanego, malowniczego Beskidu Śląskiego.

Już po raz
Już po raz
Już po raz
Już po raz
Już po raz
Już po raz

Na wielu stoiskach licznie zgromadzonych czołowych na polskim rynku marek AGD-RTV oraz pokrewnych prezentowano wiele rynkowych nowości, innowacji czy godnych polecenia klientom rozwiązań.

Już po raz

Swoją ekspozycję wraz z licznymi atrakcjami i programami miała także sieć Kakto, należąca do AB SA.

Już po raz

Telewizyjne „Studio AB” i prowadzący je znany prezenter Maciej Kurzajewski towarzyszą imprezie od I edycji. Rozmowy emitowane są zarówno ze sceny, jak i dowolnego miejsca targów.

Już po raz
Już po raz
Już po raz

W trakcie „AB Innovation Days” co roku nagradzane są w różnych kategoriach najlepsze sklepy sieci Kakto i ich właściciele.

Już po raz
Już po raz

Koncert zespołu Bajm oraz uroczysta kolacja uświetniły szóstą już edycję targów „AB Innovation Days”.

2019-07-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket