SHARP

Wyciskarka wolnoobrotowa SA-FJ3001W

Wyciskarka wolnoobrotowa

Zawsze świeży sok

Wyciskarki wolnoobrotowe stale zyskują na popularności. Pozwalają na szybkie przygotowanie soku ze świeżych owoców i warzyw. Marka Sharp, rozwijając portfolio produktów z segmentu drobnego AGD, zaprezentowała wyciskarkę wolnoobrotową SA-FJ3001W.

Urządzenie zwraca uwagę eleganckim wzornictwem. Wyciskarka jest dostępna w kolorze białej perły, dlatego znakomicie odnajdzie się w większości kuchennych aranżacji. Z kolei kompaktowe wymiary sprawiają, że nawet w niewielkich kuchniach czy aneksach znajdzie się dla niej miejsce.

Wolnoobrotowy system wyciskania pozwala uzyskać maksymalną ilość świeżego soku o czystym kolorze i naturalnym smaku, zachowując zawarte w produktach substancje odżywcze i witaminy. Aby używanie wyciskarki Sharp SA-FJ3001W by ło w ygodne, ur ządze - nie składa się z niewielkiej liczby demontowalnych części, co znacznie ułatwia jego czyszczenie. Gotowy sok spływa rynienką do pojemnika, a oddzielona miazga gromadzona jest w osobnym zbiorniku. Co ważne, wylot soku jest zabezpieczony osłonką, dzięki czemu płyn nie będzie kapał na blat podczas wylewania soku z pojemnika. Wyciskarka Sharp sprawdzi się nie tylko do przygotowywania soków ze świeżych owoców i warzyw. Sprzęt pozwala również na przygotowanie wielu innych produktów, począwszy od lodów, mrożonych deserów, po sosy, pesto czy nawet tofu. Moc wyciskarki to 150 W. W zestawie znajdziemy sitko do soku, sitko do sosu oraz sitko do mrożonych deserów. Dołączona do zestawu szczoteczka ułatwia czyszczenie urządzenia. W razie utknięcia produktów w tubie spustowej można skorzystać z popychacza. Wyciskarkę wyposażono także w funkcję resetowania i obrotów wstecznych w razie zablokowania pracy ślimaka.

Oficjalnym dystrybutorem urządzenia na polskim rynku jest firma Vestel Poland.

2019-05-28
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket