KAERCHER

Mop bezprzewodowy FC 3 Premium Home Line

Mop bezprzewodowy

Dokładne i szybkie mycie podłóg

Firma Kärcher, jako innowator na rynku urządzeń czyszczących, zaprezentowała niezwykle wydajny i skuteczny mop elektryczny FC 3 Premium, dostępny także w serii urządzeń Home Line. Jego zalety to m.in. duża wydajność i możliwość swobodnej pracy dzięki zasilaniu akumulatorowemu.

W trakcie pracy urządzenia pady z mikrowłóknami są na bieżąco zwilżane świeżą wodą, podczas gdy cały brud z podłogi jest odprowadzany do specjalnego zbiornika. Urządzenie sprawia, że podłogi są do 20 proc. czystsze niż w wypadku czyszczenia tradycyjnym mopem. Dzięki smukłej konstrukcji i ruchomemu przegubowi Kärcher FC 3 łatwo dociera pod meble, a także zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Zbiornik na wodę czystą można łatwo napełnić, a ten na zabrudzenia opróżniać bez kontaktu z brudną wodą.

Czas wysychania podłogi po jej umyciu wynosi tylko ok. 2 minut. Bezprzewodowy mop elektryczny doskonale nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach podłóg twardych, np. na parkietach. Brak przewodu i bateria litowo-jonowa zapewniają maksymalną swobodę ruchów. Wyświetlacz LED pokazuje bieżący poziom naładowania baterii. Obracające się w przód pady prowadzą urządzenie po czyszczonej powierzchni, co przekłada się na bezwysiłkowe sprzątanie. Ich prędkość to aż 500 obr./ min, co sprawia, że nie trzeba szorować podłóg. Szerokość padów czyszczących to 30 cm, więc można nimi swobodnie operować nawet w trudno dostępnych miejscach. Wydajność akumulatora pozwala na ok. 20 min. ciągłej pracy, co przekłada się na możliwość wyczyszczenia nawet 60 m2 podłogi. Sprzęt został wyposażony w nowoczesny akumulator litowo-jonowy. Czas jego ładowania to ok. 4 godzin.

W zestawie znajdują się dwie pary padów z mikrofibry (szare i żółte), 500 ml uniwersalnego środka do czyszczenia podłóg RM 536, 30 ml środka do czyszczenia podłóg drewnianych lakierowanych RM 534 oraz stacja parkowania z uchwytami na pady.

2019-05-28
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket