Strona domowa / / Artykuły / Kolejny

IMM COLOGNE

Kolejny sukces targów

Kolejny

Projektanci, architekci z całego świata oraz miłośnicy wyjątkowego wzornictwa na najwyższym poziomie spotkali się w styczniu podczas targów imm Cologne. Przez cały tydzień znamienite marki wnętrzarskie prezentowały najnowsze projekty i wyznaczyły trendy dla branży na kolejne kwartały 2019 r.

Impreza odbywająca się w niemieckiej Kolonii po raz kolejny udowodniła swoją ważną pozycję na mapie imprez wnętrzarskich i zaliczana jest do najważniejszych wydarzeń organizowanych nad Renem. Targi imm Cologne są połączeniem najnowszych trendów, nowoczesnego wzornictwa i okazji do zdobycia międzynarodowych kontaktów. Jest to również potężna platforma biznesowa, gromadząca z roku na rok coraz większą liczbę światowych producentów z różnych segmentów rynku związanych z wyposażeniem wnętrz. Targi te to także idealne miejsce do rozpoczęcia nowego sezonu dla branży meblarskiej. Podczas wydarzenia prezentowane były unikalne propozycje mebli oraz aranżacji wnętrz – od najbardziej ekskluzywnych rozwiązań światowej sławy projektantów po oryginalne, codzienne i zarazem powszechne projekty. Targi są bardzo ważnym punktem na targowej mapie nie tylko Niemiec, ale i całej Europy. Co ważne, oprócz coraz większego zainteresowania ze strony wystawców zwiększa się i liczba odwiedzających, którzy przybywają na tę ważną imprezę z niemal całego świata. Największa część zwiedzających pochodzi jednak z Europy oraz Azji. W tym roku w elitarnym gronie wystawców – najlepszych światowych marek związanych z wyposażeniem wnętrz – zaprezentowało się blisko 70 wystawców z Polski (w ubiegłym roku było ich znacznie mniej, bo 45). Z tej okazji została nawet uruchomiona specjalna strona internetowa z katalogiem polskich wystawców www.exhibitorsfrompoland.com. Została ona stworzona po to, aby udział w targach był jeszcze bardziej owocny dla polskich przedsiębiorstw. Wśród stoisk targowych nie mogło zabraknąć dmuchanych projektów oświetleniowych polskiej marki Puff-Buff, stworzonej przez Annę Siedlecką i Radka Achramowicza. Kolejna edycja targów imm Cologne została zaplanowana na dni od 13 do 19 stycznia 2020 r.

Kolejny
Kolejny

W ofercie polskiej marki Puff-Buff znajdziemy przede wszystkim pneumatyczne projekty oświetleniowe zbudowane na bazie miękkiego winylu.

2019-05-08
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket