Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELECTRONICS SHOW

Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii

Targi elektroniki użytkowej

Już 10 maja wystartuje Electronics Show 2019. Ubiegłoroczną, debiutancką edycję targów odwiedziło ponad 16 tys. osób! Tegoroczna impreza z pewnością pobije ten imponujący wynik. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji niż podczas pierwszej edycji.

Międzynarodowe Centrum Targowo- Kongresowe Ptak Warsaw Expo ponownie wypełni się innowacyjnymi urządzeniami z szeroko pojętej branży elektroniki użytkowej. Dla tych, którzy interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, branżą, w której Polska odnosi coraz większe sukcesy, jest to wręcz impreza obowiązkowa. Partnerzy targów – MediaMarkt (partner strategiczny), APPLiA Polska, ZIPSEE Cyfrowa Polska oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii – zadbali o to, żeby podczas tegorocznego wydarzenia wiele się działo! W tym roku patronat honorowy nad imprezą objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Tegoroczne targi będą doskonałą okazją dla małych polskich przedsiębiorstw, które dopiero zaczynają karierę w szeroko rozumianym biznesie. Dzięki Electronics Show mogą one zaprezentować swoje produkty i usługi większemu gronu zainteresowanych. Zważywszy na pokaźną liczbę odwiedzających targi, mogą to być nawet nie setki, a tysiące osób.

Wyjątkowe atrakcje

W ramach Electronics Show zaplanowanych jest wiele atrakcji dla odwiedzających. Będzie można zobaczyć m.in. dom solarny, który zostanie zaprezentowany nie w halach Ptak Warsaw Expo, a na zewnętrznym terenie wystawienniczym. Będzie można poznać rozmaite funkcje i możliwości rozmaitych rozwiązań, w które ta wyjątkowa ekspozycja będzie wyposażona. Kolejną atrakcją, również na zewnętrznym terenie targowym, będzie samochód ciężarowy, w którym firma GoPro będzie prezentowała swoje urządzenia. Organizatorzy planują również pokazy kaskaderów i konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Ponownie, aby ułatwić odwiedzającym dotarcie na targi, organizator na czas imprezy uruchomi specjalną, bezpłatną linię autobusową. Autobusy targowe będą kursowały z Dworca Centralnego i Dworca Zachodniego. Darmowy powrót do Warszawy (na wspomniane dworce) będzie odbywał się z przystanku znajdującego się tuż przy Centrum Targowo-Kongresowym.

Druga edycja targów Electronics Show odbędzie się w halach E i F oraz na terenie zewnętrznym Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie.

Targi elektroniki użytkowej
Targi elektroniki użytkowej

W strefie smart home znajdziemy przede wszystkim AGD i różnorodne rozwiązania do „inteligentnego” domu. Na targach nie zabraknie także telewizorów i systemów audio.

Konferencje i panele dyskusyjne

Podczas targów Electronics Show odwiedzający będą mogli uczestniczyć w rozmaitych konferencjach prowadzonych przez czołowych ekspertów i liderów branżowych. Będą oni dyskutować m.in. o tym, jaka cyfrowa przyszłość czeka Polskę i Europę w najbliższych latach, a także o tym, jak zmieni się rynek urządzeń RTV i AGD i jaki wpływ na rozwój cyfrowej gospodarki będzie miała rosnąca skala cyberprzestępstw. Uczestnicy panelu dyskusyjnego, który został zaplanowany na 10 maja, będą mieli do wyboru dwie ścieżki tematyczne. Pierwsza będzie dotyczyła przyszłości telewizorów i urządzeń mobilnych, a także e-usług i cyfrowego bezpieczeństwa w domu, firmie i w urzędzie. Druga ścieżka tematyczna obejmie swoją problematyką m.in. przemysł 4.0 w obiegu zamkniętym oraz efektywność energetyczną w dobie rozwiązań „smart home”. W trakcie panelu odbędzie się też prezentacja ekologicznych autobusów.

Targi będą otwarte dla odwiedzających w dniach od 10 do 12 maja. Pierwszego dnia impreza będzie otwarta w godz. od 10.00 do 17.00, a przez dwa następne od 10.00 do 18.00.

Targi elektroniki użytkowej

Po raz kolejny na targach pojawi się strefa elektromobilności, która będzie należała m.in. do pojazdów autonomicznych, urządzeń zdalnie sterowanych i systemów elektronicznych stosowanych w pojazdach.

2019-04-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket