BSH

Wspiera kształcenie zawodowe

Wspiera

Już od ponad 10 lat BSH lat wspiera kształcenie zawodowe w województwie łódzkim, patronując klasom o profilu mechatronik, technik mechatronik oraz technik automatyk w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 w Łodzi.

10-lecie tej współpracy firma uczciła organizacją dnia konsultacji zawodowych w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. #FabrykaZawodowcówBSH to wydarzenie dla uczniów klasy ósmej szkoły podstawowej, trzecich klas gimnazjalnych oraz ich rodziców. Podczas wydarzenia przedstawiciele firmy wyjaśnili, na czym polega praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, oraz zaprezentowali wybrane rozwiązania techniczne stosowane w urządzeniach gospodarstwa domowego. Uczniowie objętych patronatem klas otrzymują książki do nauki mechatroniki oraz wyprawki szkolne. Ponadto firma opłaca uczniom zajęcia językowe oraz dofinansowuje wycieczki szkolne. Wyjątkowym aspektem współpracy jest możliwość odbycia praktyk zawodowych w jednej z trzech nowoczesnych fabryk BSH w Łodzi, w których produkowane są pralki, zmywarki oraz suszarki do ubrań.

2019-03-27