Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SCANGRIP

Lampy LED Nova

Lampy LED

Profesjonalne oświetlenie robocze

Marka Scangrip może pochwalić się bogatą historią i doświadczeniem w tworzeniu oświetlenia roboczego. Jej dystrybutorem jest firma Agentools, a w ofercie znajdziemy m.in. profesjonalne lampy LED Nova.

Jak przekonuje producent, Nova to najlepsze i najwytrzymalsze lampy LED COB przeznaczone do zastosowań profesjonalnych. Znakomicie poradzą sobie w takich zadaniach jak doświetlanie pomieszczeń w trakcie prac remontowych i wykończeniowych czy warsztatów, a nawet w pracach w terenie. Jest to zasługa nie tylko odpornej obudowy wykonanej z odlewanego aluminium oraz całkowitej wodoszczelności i pyłoszczelności dzięki spełnieniu normy IP67. Przede wszystkim lampy Scangrip Nova mogą być wyposażone w zasilanie hybrydowe. Oznacza to, że oprócz zasilania sieciowego mogą współpracować z akumulatorami, co pozwala je zastosować praktycznie w dowolnym miejscu. Wersje akumulatorowe są również wyposażone w łatwy w obsłudze wyświetlacz, pokazujący informacje o pojemności akumulatora i pozostałym czasie pracy.

Oferowanych pięć lamp z serii nowa jest odpowiedzią na wymagania różnych użytkowników. Dostępne są modele Nova 3K, Nova 5K oraz Nova 10K. Modele z serii 3K i 5K dostępne są także w wersji C+R, co oznacza zastosowanie hybrydowego zasilania. Model Nova 3K oferuje strumień światła wynoszący od 300 do 3000 lm oraz 5000 lx dla odległości 0,5 m. W Nova 5K wartość strumienia światła wynosi od 500 do 5000 lm i 8000 lx dla odległości 0,5 m. Najwydajniejszy jest model Scangrip Nova 10K, pracujący w zakresie od 1000 do 10 000 lm i 16 000 lx dla odległości 0,5 m. Wszystkie lampy wyposażono w przewód zasilający o długości 5 m, a zużycie energii to odpowiednio 26, 42 oraz 84 W. Lampa Nova 10K została dodatkowo wyposażona w system bezprzewodowego sterowania oświetleniem. Urządzenie łączy się ze smartfonem lub tabletem, który wyposażony jest w specjalną aplikację do kontroli oświetlenia.

Wszystkie lampy z linii Nova wyposażone są w diody LED COB, które zapewniają uniwersalne i równomierne światło, a ich współczynnik CRI (odwzorowania barw) jest zbliżony do światła słonecznego. Wbudowany uchwyt ułatwia przenoszenie lamp, a przy pomocy ściemniacza można ustawić jeden z pięciu różnych poziomów oświetlenia. Uniwersalny stojak pozwala na zamocowanie lampy i ustawienie jej pod odpowiednim kątem. Możliwe jest zamontowanie lamp także na statywie Scangrip.

Lampy LED
Lampy LED
Lampy LED
Lampy LED
2019-03-22

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket