Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CUB CADET

Traktory z zerowym promieniem skrętu XZ3 122 i Z5 152

Traktory z zerowym promieniem skrętu

Wydajność i swoboda pracy

Traktory ogrodowe z zerowym promieniem skrętu to jedne z najefektywniejszych urządzeń do prac ogrodniczych. Zawdzięczają to przede wszystkim pełnej swobodzie pracy.

W bogatej ofercie produktów marki Cub Cadet dostępne są modele XZ3 122 i Z5 152. W przeciwieństwie do tradycyjnych traktorów zero-turn wyposażono je w standardowe kierownice zamiast drążków sterujących. Łączą więc łatwość kontroli ze zwrotnością.

Cub Cadet XZ3 122 to model należący do tzw. serii enduro. Została ona stworzona w oparciu wytrzymałe komponenty i wydajne silniki, które zapewniają niezawodność i sprostanie nawet wymagającym pracom. Innowacją jest technika Syncro-Steer, która umożliwia jednoczesne i niezależne kontrolowanie kół przednich i tylnych, zapewniając w ten sposób lepszą kontrolę, stabilność i rezultaty koszenia. Komfort pracy operatora zapewniają kierownica z miękkim obiciem i ergonomicznym kształtem oraz regulacją, a także fotel z podłokietnikami. Duży deflektor wyrzutu bocznego umożliwia rozrzucanie pokosu na dużej powierzchni. Jako opcja dostępny jest kosz o pojemności 200 l. Kształt kół agregatu tnącego zapobiega uszkodzeniom trawy. Szerokość robocza wynosi 122 cm. Cub Cadet XZ3 122 został wyposażony w silnik firmy Kawasaki o pojemności 726 cm3. Wysokość koszenia jest regulowana w 15 pozycjach. Jego wydajność robocza sięga 12 tys. m2/h.

Model Z5 152 należący do linii Pro to z kolei jeden z najwydajniejszych traktorów marki Cub Cadet. Został wyposażony w dwucylindrowy silnik Kawasaki o pojemności 852 cm3. Jego wydajność robocza to aż 15 tys. m2/h. Wysokość koszenia jest regulowana w 17 pozycjach, a szerokość robocza wynosi 152 cm. Podobnie jak Cub Cadet XZ3 122 został wyposażony w podwójny napęd hydrostatyczny, który gwarantuje maksymalną zwrotność urządzenia. Maksymalna prędkość w trakcie jazdy do przodu to 16, a do tyłu 8 km/h. Traktor wyposażono w przekładnię Parker HTG 12 cc.

Traktory z zerowym promieniem skrętu
Traktory z zerowym promieniem skrętu
2019-03-22

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket