Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

REMINGTON

Golarki rotacyjne Ultimate R9 XR1570, R8 XR1550 i R7 XR1530

Golarki rotacyjne

W serii golarek rotacyjnych Ultimate marki Remington znajdziemy trzy urządzenia, które dzięki innowacyjnej konstrukcji ostrzy pozwalają na gładkie golenie zarostu bez podrażnień. Nową linię charakteryzuje wiele praktycznych rozwiązań oraz świetny design i ergonomia.

Remington opracował ostrza LiftLogic, które zapewniają lepszą wydajność przycinania. Pierwsze z nich unosi i pociąga zarost, po czym pojawia się drugie ostrze i przycina go bliżej mieszka włosowego, co skutkuje znacznie gładszym goleniem. Wszystkie golarki wyposażono w wielokierunkowe głowice golące. W modelach R9 XR1570 i R8 XR1550 zastosowano obracane głowice Comfort- Spin, które pozwalają na jeszcze delikatniejsze golenie.

Zewnętrzny pierścień każdej głowicy obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, podczas gdy wewnętrzne obcinarki obracają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, ponieważ obrót w przeciwnym kierunku powoduje mniejsze tarcie w przypadku wrażliwej skóry. Dodatkowo we wszystkich golarkach zastosowano głowice antybakteryjne. Ochrona przed bakteriami zapobiega powstawaniu podrażnień lub niebezpiecznych infekcji.

Modele R9 XR1570 i R8 XR1550 wyposażono w regulowaną nakładkę do stylizacji Grooming Styler, która ułatwia przycinanie i modelowanie zarostu. We wszystkich golarkach znajdziemy także precyzyjny trymer. Urządzenia są także w pełni wodoodporne, co oznacza możliwość użytkowania na sucho i mokro. Całą serię charakteryzuje także atrakcyjne wzornictwo i ergonomiczna konstrukcja.

Golarki są bezprzewodowe. Modele R9 XR1570 i R8 XR1550 pracują do 60 min na jednym cyklu zasilania, a czas ładowania wynosi 90 min. Są także wyposażone w funkcję szybkiego ładowania, zajmuje ono 5 min i pozwala błyskawicznie doładować urządzenie, gdy zajdzie taka potrzeba. Parametry pracy pokazuje czytelny wyświetlacz LED. Ładowanie modelu R7 XR1530 trwa 4 godziny, a czas pracy wynosi 50 min. O stanie pracy urządzenia informuje trzystopniowy wskaźnik LED. Wszystkie golarki wyposażono w futerał do przechowywania i wygodne stacje ładujące.

Golarki rotacyjne
Golarki rotacyjne
Golarki rotacyjne
2019-01-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket