Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SIEMENS

Suszarka bębnowa WT7HY781PL

Suszarka bębnowa

Innowacyjna seria urządzeń marki Siemens iQ800 powiększyła się o suszarkę kondensacyjną – model WT7HY781PL, który został wyposażony m.in. w pompę ciepła oraz technikę iSensoric. Model jest przy tym wyposażony w system Home Connect, dzięki czemu za pomocą aplikacji obsługa jest możliwa z każdego miejsca na świecie.

Wykorzystane w modelu WT7HY781PL rozwiązania techniczne umożliwiają w pełni zautomatyzowaną obsługę. Zainstalowane czujniki kontrolują niezbędne parametry, które są przekazywane do jednostki sterującej iSensoric (np. ilość wody pobranej z ubrań). Zgromadzone dane są odpowiednio przetwarzane, dzięki czemu w razie konieczności system reaguje automatycznie i reguluje pracę urządzenia tak, aby osiągnąć jak najlepszą wydajność. Zastosowany tutaj sensor autoDry rozpoznaje, kiedy pranie jest już suche.

System selfCleaning Condenser sprawia, że nie musimy ręcznie myć kondensatora pary wodnej. Rozwiązanie to jest więc nie tylko wygodne z punktu widzenia użytkownika, ale pozwala również zaoszczędzić energię. W porównaniu do poprzednich modeli z tej serii skróceniu uległ również czas suszenia. W konsekwencji model WT7HY781PL charakteryzuje się klasą energetyczną A++. Roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 259 kWh (przy 160 standardowych cyklach suszenia w programie Bawełna 60 °C przy pełnym i częściowym załadunku, z uwzględnieniem funkcji Stand-by). Wśród wielu dostępnych programów, dostosowanych m.in. do rodzaju suszonych ubrań, jest m.in. program Super40, czyli 40-minutowe szybkie suszenie.

Urządzenie wykorzystuje bęben softDry, który zapewnia stały przepływ powietrza i stabilną temperaturę, co przekłada się na delikatny, nieniszczący ubrań proces suszenia.

Suszarka jest kompatybilna z systemem Home Connect, co umożliwia jej obsługę praktycznie z dowolnego miejsca na świecie (za pomocą aplikacji dostępnej bezpłatnie dla systemów iOS oraz Android). Rozwiązanie to pozwala ponadto na zdalną diagnostykę sprzętu w celu wykrycia przyczyny błędu w pracy suszarki.

Model WT7HY781PL ma 9 kg załadunku. Do suszenia odzieży wełnianej lub obuwia można wykorzystać specjalnie opracowany kosz, który przymocowany jest do urządzenia w pozycji poziomej i nie obraca się wraz z bębnem. Łagodne i równomierne rozprowadzanie ciepłego powietrza oznacza, że nawet gruby wełniany pulower będzie suchy w najwyżej dwie godziny.

Suszarka bębnowa
2019-01-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket