Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

RUSSELL HOBBS

Wita w domu pełnym inspiracji!

Wita w domu

Zorganizowane przez markę Russell Hobbs spotkanie prasowe było doskonałą okazją do rozmowy o tym, jak wielkie obecnie znaczenie mają styl i wzornictwo w urządzeniach kuchennych. A właśnie na stylu marka ta zna się jak nikt inny.

W zaaranżowanej przestrzeni prezentowano najnowsze kolekcje marki oraz to, jak pozwalają nadać indywidualny charakter wnętrzu. Gości po showroomie oprowadzał Tomasz Kowcun – szef marketingu AGD dla domu i kuchni w firmie Spectrum Brands Poland. Wśród prezentowanych serii urządzeń szczególną uwagą cieszyła się linia Retro, dostępna w 3 kolorach: czarnym, czerwonym oraz kremowym. W jej skład wchodzi kompletna oferta urządzeń śniadaniowych oraz do przetwarzania żywności, takich jak blendery ręczne i kielichowe oraz robot wieloczynnościowy. Doskonale uzupełnia styl klasycznych kuchni, a w zależności od barwy można ją dopasować do różnych wnętrz. Uroku urządzeniom dodają także analogowe wskaźniki. Seria ta cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Nie zabrakło także jednej z ostatnich nowości, czyli kolekcji Inspire. Wykorzystuje ona teksturowane akcenty z tworzywa sztucznego, co sprawia, że całość znakomicie pasuje do bardziej nowoczesnych wnętrz. Dodatkowo akcenty ze stali nierdzewnej podkreślają ekskluzywny charakter tej linii produktowej. Znajdziemy w niej ekspres, toster oraz czajnik. Dostępna jest w klasycznych barwach – czerni i bieli. Zainteresowanie wzbudziła także seria Luna, dostępna w trzech kolorach: szarym, czerwonym i miedzianym. Urządzenia mają stylowe obudowy wykonane ze stali nierdzewnej.

Wita w domu

Karol Dziarnowski – prezes zarządu Spectrum Brands Poland opowiadał o biznesowej stronie zarządzania marką Russell Hobbs.

Wita w domu

Po showroomie Russell Hobbs gości oprowadzał Tomasz Kowcun – szef marketingu AGD dla domu i kuchni w firmie Spectrum Brands Poland.

Wita w domu

Oprócz nowości kuchennych prezentowano innowacyjne żelazko One Temperature – z (jak wskazuje nazwa) jednym ustawieniem temperatury dla każdej tkaniny.

Wita w domu

Wśród klientów niezwykle dużą popularnością cieszy się seria Retro, która ostatnio wzbogaciła się o roboty kuchenne.

Wita w domu

Seria Inspire to nowa propozycja marki Russell Hobbs kierowana do miłośników nowoczesnych wnętrz.

Wita w domu

W kuluarach jeszcze przez długi czas trwały niezwykle owocne, ciekawe dyskusje na temat roli wzornictwa drobnego sprzętu AGD we współczesnej kuchni.

2018-12-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket