Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Smartfon Galaxy A9

Smartfon

Galaxy A9, pierwszy na świecie smartfon wyposażony w poczwórny tylny aparat, to także urządzenie dla tych, którzy uwielbiają rejestrować ważne chwile i przekazywać je innym.

Każdy z obiektywów pozwala na uzyskanie odmiennej perspektywy w fotografii. Obiektyw z 2-krotnym zoomem optycznym umożliwia uzyskanie bogatych w szczegóły zbliżeń. Z kolei obiektyw szerokokątny o kącie widzenia 120° pozwala na fotografowanie rozległych panoram i krajobrazów. Kolejny z obiektywów – Depth Lens daje swobodę ręcznego ustawienia głębi ostrości i wyostrzenia fotografowanego obiektu, dzięki czemu łatwiej uzyskać artystyczny efekt rozmytego tła. Główny aparat oprócz jasności F2.0 charakteryzuje się zastosowaniem matrycy o rozdzielczości 24 Mpx, która pozwala rejestrować wiele szczegółów. Producent nie zapomniał także o zaawansowanym oprogramowaniu – optymalizator ujęć wspomagany przez sztuczną inteligencję pomaga wykonać zdjęcia, błyskawicznie identyfikując obiekt i odpowiednio dostosowując ustawienia, aby uzyskać jak najlepsze ujęcie.

Rejestrowane obrazy można oglądać na dużym ekranie Super AMOLED o przekątnej 6,3 cala oraz rozdzielczości 1080 × 2220 pikseli. Aby zapewnić dużą wydajność i płynność działania systemu Android 8.0, producent zastosował ośmiordzeniowy procesor oraz 6 GB pamięci RAM.

Bateria o pojemności 3720 mAh pozwala na uzyskanie długiego czasu pracy, a za sprawą pamięci masowej urządzenia wynoszącej 128 GB, którą można powiększyć kartami microSD o pojemności do 512 GB, użytkownik może rejestrować wiele obrazów i nagrań. Samsung nie zapomniał przy tym o bogatym pakiecie aplikacji, takich jak Samsung Health czy App Pair, pozwalająca łatwiej wykorzystywać wielozdaniowość urządzenia.

Galaxy A9 dostępny jest w trzech kolorach: Caviar Black, Lemonade Blue i Bubblegum Pink. Tył wykończony został eleganckim zakrzywionym szkłem, podkreślającym wyrafinowane wzornictwo. Umieszczono na nim również wygodny czytnik linii papilarnych.

Smartfon
2018-12-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket