Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BLACKBERRY

Smartfon KEY2 LE

Smartfon

Nowa propozycja BlackBerry to połączenie ponadczasowego wzornictwa i nowoczesnych materiałów. Wyróżnia się zminimalizowanymi ramkami ekranu, zmienioną obudową i subtelnymi udoskonaleniami, które nadają nowoczesny wygląd i sprawiają, że smartfon jest lżejszy i smuklejszy.

Smartfon został również wyposażony w niedawno wprowadzony klawisz szybkiego dostępu Speed Key, który pozwala na jeszcze większą ochronę prywatności. Produkt działa na systemie operacyjnym Android i obsługuje popularne funkcje Google, takie jak Google Assistant, Google Lens i Google Pay.

BlackBerry KEY2 LE, będący kontynuacją serii KEY, stracił na grubości oraz masie. Co więcej, klawiatura została ulepszona. Teraz użytkownik może korzystać z klawiszy o prawie 10 proc. większych niż te, które znajdują się w BlackBerry KEYone. Zaprojektowana z myślą o dokładności i precyzji fizyczna klawiatura zawiera również klawisz szybkiego dostępu, który umożliwia dostęp do wybranych według własnych preferencji aplikacji i kontaktów. Powrót do ekranu głównego lub wyszukiwarki nie jest konieczny. Funkcja klawisza szybkiego dostępu jest kompatybilna z dowolnym klawiszem z 52 konfigurowalnych skrótów, dzięki czemu można zaprogramować dowolny klawisz w taki sposób, aby natychmiast wyświetlał najczęściej używane kontakty i aplikacje. BlackBerry KEY2 LE ma również podwójny tylny aparat (13 i 5 Mpx), który został wzbogacony o dodatkowe funkcje, takie jak tryb portretowy. Uzupełnieniem jest przedni aparat (8 Mpx), wyposażony w lampę błyskową LCD oraz nowe tryby zdjęć, takie jak Wide Selfie (selfie panoramiczne) czy Face Beauty, które są nowymi udoskonaleniami trybu selfie.

Funkcja Locker zapewnia osobistą przestrzeń na urządzeniu, w której można przechowywać aplikacje, dokumenty i zdjęcia, które mają pozostać prywatne. Przeglądarka Mozilla Firefox Focus chroni prywatność, automatycznie usuwając sesję przeglądania, gdy aplikacja zostaje zamknięta. BlackBerry KEY2 LE zawiera również odświeżoną aplikację DTEK firmy BlackBerry, która oferuje nowe funkcje skanowania do proaktywnej kontroli bezpieczeństwa w celu łatwej identyfikacji i ograniczenia potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa, takich jak niechciany dostęp do danych przez aplikację pobraną na smartfon. Comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń systemu Android gwarantują najlepszą ochronę przed pojawiającymi się zagrożeniami. Aby dostarczyć mocy i wydajności oczekiwanej od Black- Berry, producent smartfonów wyposażył smartfon BlackBerry KEY2 LE w 4 GB pamięci RAM oraz dwa warianty pamięci – 32 GB oraz 64 GB z możliwością jej rozszerzenia za pomocą kart microSD.

Smartfon
Smartfon
2018-12-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket