Strona domowa / / Artykuły / Telewizor

SAMSUNG

Telewizor Ultra HD The Frame

Telewizor

Telewizor The Frame, który w niezwykły sposób łączy sztukę i technikę, w tym roku powraca w nowej odsłonie. Od teraz będzie dostępny także w mniejszych rozmiarach ekranu – 49 i 43 cali oraz z nowymi funkcjami.

Projektanci zadbali o to, aby dzięki innowacyjnym rozwiązaniom telewizor The Frame 2018 był wzorem ładu i minimalizmu. Za sprawą mocowania No Gap ekran zawiśnie płasko przy samej ścianie. Jeśli chcemy, aby telewizor bardziej wyróżniał się w pomieszczeniu, możemy wyeksponować go na specjalnej sztaludze – stojaku Studio. Oprócz klasycznej, czarnej ramy telewizora możemy dokupić wymienne ramki w trzech kolorach: orzechowym, beżowym i białym. Dopasujemy je z łatwością do obudowy za pomocą magnetycznych zaczepów. Tegoroczną nowością jest przewód One Invisible Connection, który pozwala uniknąć plątaniny kabli. Teraz do ekranu podłączamy już tylko jeden, prawie niewidoczny kabel (5 m), który łączymy z modułem One Connect. Nowością jest czujnik ruchu, dzięki któremu ekran przejdzie w tryb uśpienia, jeśli przez dłuższą chwilę nie wykryje aktywności w pomieszczeniu. Czujnik światła automatycznie dopasowuje jasność ekranu do oświetlenia w pomieszczeniu. Teraz odpowiednią jasność i temperaturę barwową można ustawić także za pomocą pilota One Remote, bez potrzeby korzystania z aplikacji na smartfonie. Atrakcyjny jest tryb pokazu slajdów (Slide Show), który pozwala ustawić częstotliwość, z jaką obrazy czy zdjęcia będą zmieniały się na ekranie. Ponadto The Frame 2018 został wyposażony w opcję łatwego wyszukiwania wyselekcjonowanych dzieł sztuki, które można wyświetlać na ekranie telewizora, bez konieczności przeglądania setek propozycji. Teraz The Frame daje dostęp do jeszcze bogatszych kolekcji. Sklep Art Store oferuje ponad 850 dzieł wybranych ze światowych muzeów, w tym berlińskiego Staatliche Museen czy londyńskich Victoria & Albert Museum i Tate.

Dzięki rozdzielczości 4K UHD filmy i seriale wyświetlane będą w jeszcze bardziej wyrazistych kolorach. Z kolei technika HDR przekłada się na lepszy kontrast i jasność obrazu. The Frame w nowej odsłonie to oczywiście także świetny smart TV, czyli bogata oferta fiilmów, gier i aplikacji dostępnych z poziomu głównego menu. Telewizor można także obsłużyć przy użyciu smartfona za pomocą aplikacji SmartThings, dostępnej dla urządzeń z systemem Android lub iOS. Dzięki niej ekran staje się domowym centrum dowodzenia i ułatwia współpracę między telewizorem a innymi urządzeniami domowymi. Telewizor The Frame jest już dostępny w wybranych sklepach Samsung Brand Store. Do wyboru są cztery przekątne ekranu: 43, 49, 55 i 65 cali.

Telewizor
Telewizor
2018-12-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket