PHILIPS

Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro Max Aqua

Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz SpeedPro Max Aqua pełni funkcję wielofunkcyjnego urządzenia sucho/mokro. Może on pracować w wielu konfi guracjach, w tym jako odkurzacz ręczny. Wyposażono go w innowacyjną nasadkę 360° oraz efektywny system AquaBoost. Dzięki tym rozwiązaniom SpeedPro Max Aqua pomoże utrzymać dom w nienagannym stanie, a użytkownik zaoszczędzi wiele cennego czasu.

Odkurzacz zbierze zanieczyszczenia, a system mopujący umyje każdy rodzaj podłogi. Nasadkę myjącą można bez problemu wpinać i odpinać w dowolnym momencie. Dlatego, jeśli chcemy umyć podłogę, a później odkurzyć dywan, zrobimy to bez najmniejszego trudu.

Aby umyć podłogę, wystarczy podpiąć nasadkę do mycia z systemem myjącym, włączyć odkurzacz i na jednym pełnym pojemniku wody umyjemy powierzchnię 60 m2. Do mycia wystarczy użyć wody z kranu lub dodać trochę przezroczystego detergentu. Opatentowana funkcja mycia kontroluje ilość uwalnianej wody tak, aby zachować optymalną wilgotność podczas sprzątania wszystkich podłóg. W dodatku system AquaBoo st uwalnia zwiększony wyrzut wody po naciśnięciu pedału w systemie myjącym. Zapewnia to szybkie i łatwe usuwanie nawet trudnych plam. W zależności od modelu dostępne są 2 rodzaje nakładek z mikrofibry – do mycia płytek oraz do delikatniejszych powierzchni, np. parkietów. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie lub w pralce.

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku i mamy do dyspozycji lekki i łatwy do przenoszenia odkurzacz ręczny. Pomoże on utrzymać porządek w domu, w samochodzie i gdziekolwiek będziemy tego potrzebować. Nawet małe cząstki, takie jak kurz, piasek czy okruchy, można nim łatwo posprzątać w ciągu kilku sekund. W dodatku posiadacze zwierząt bez problemu poradzą sobie z sierścią lub włosami na miękkich powierzchniach dzięki dołączonej minielektroszczotce (modele FC6904 i FC6902). Minielektroszczotka wyposażona jest we własny silnik elektryczny, dzięki czemu brud, sierść czy okruchy są zbierane efektywnie. Z kolei zintegrowana szczotka i szczelinówka pomogą utrzymać w czystości każdy zakamarek domu.

Dzięki cyfrowemu silnikowi PowerBlade, który zapewnia przepływ powietrza powyżej 1000 l/min, i zaawansowanej technice PowerCyclone 8 z łatwością usuniemy zanieczyszczenia z każdej powierzchni, nawet grubszych dywanów. Powietrze szybko wpływa do komory, a zakrzywiony przepust przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej. Ułatwieniem jest możliwość ustawienia jednego z trzech trybów mocy ssania – eko, normal i turbo.

Akumulator litowo-jonowy 25,2 V gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 75 min. Dodatkowo trzystopniowy system filtracji zatrzymuje do 99 proc. drobnego pyłu, bakterii i alergenów. Cyfrowy wyświetlacz informuje też, gdy filtr w odkurzaczu wymaga czyszczenia.

2018-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket