Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HITACHI

Chłodziarkozamrażarka R-W660PRU7X

Chłodziarkozamrażarka

Hitachi powiększa ofertę zaawansowanych technicznie i świetnie wyposażonych chłodziarkozamrażarek. W sprzedaży pojawił się pojemny, czterodrzwiowy model R-W660PRU7X typu french door z górną zamrażarką. W urządzeniu zastosowano system chłodzenia ze sprężarką inwerterową oraz techniką Dual Fan Cooling z dwoma wentylatorami obiegu powietrza, po jednym w każdej komorze.

Nowy model Hitachi wykorzystuje również innowacyjną technikę antybakteryjną Nano-Titanium, która pomaga niwelować przykre zapachy. Chłodziarkozamrażarka R- -W660PRU7X sterowana jest w pełni elektroniczne i zastosowano w niej „inteligentne” rozwiązanie Eco Thermo Sensor z dwoma czujnikami, które rejestrują nawet najmniejsze wahania temperatury, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz urządzenia. Mikrokomputer dostarcza sygnał do sprężarki czy silnika wentylatora, aby jak najszybciej reagować na zmiany, które mogą nastąpić w wyniku otwarcia drzwi. Rozwiązanie to odpowiada również za automatyczną regulację temperatury.

Na drzwiach urządzenia ulokowany został przydatny dozownik zimnej wody, a nad nim dotykowy panel sterujący. Zbiornik na wodę jest wyjmowany, a co najważniejsze, nie wymaga to skomplikowanych prac hydraulicznych.

Całkowita pojemność nowego urządzenia Hitachi wynosi 540 l (chłodziarka ma 396 l, a zamrażarka 144 l). Chłodziarka wyposażona została w technikę Fresh Select – szufl adę z regulacją temperatury. Pozwala to na dostosowanie temperatury chłodzenia do przechowywanych w niej produktów i np. ustawienie dla warzyw temperatury ok. 5 °C i nieco mniejszej dla mięsa (np. 1 °C). Dostępna jest też specjalna szufl ada Big Moisture-Guard do przechowywania warzyw z dużą wilgotnością (do 92 proc.). Urządzenie ma również alarm otwartych drzwi chłodziarki, który uruchamia się, gdy te są zbyt długo niezamknięte.

Półki chłodziarki wykonane zostały ze szkła hartowanego z eleganckimi, srebrnymi ramkami. Półki są odporne na różnice temperatur i zarysowania. Trzy z nich mają regulację wysokości, a jedna ustawiona jest na stałe. Wnętrze chłodziarki skrywa też praktyczne balkoniki na drzwiach z pojemnikami na jajka.

Wewnątrz zamrażarki znajdują się automatyczna kostkarka (bez dozownika) oraz pojemnik na gotowe kostki lodu. Podobnie jak w wypadku zewnętrznego dozownika, zbiornik na wodę można łatwo wyjąć w razie potrzeby. Również w zamrażarce mamy półkę ze szkła hartowanego, a na drzwiach balkoniki. Dostępna jest funkcja szybkiego zamrażania (Quick Freezing) oraz funkcja oszczędzająca energię (Energy Saving Mode), przydatna zwłaszcza wtedy, kiedy wyjeżdżamy na dłużej z domu czy mieszkania.

Urządzenie charakteryzuje się klasą energetyczną A+. Dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych z delikatnym brokatowym połyskiem: Glass Black (GBK) , Glass Pure White (GPW) i Glass Gray (GGR).

Chłodziarkozamrażarka
2018-11-30

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket