Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

WHIRLPOOL

Podwójna premiera

Podwójna

W warszawskim Teatrze Soho odbyła się uroczysta premiera linii W Collection marki Whirlpool – nowej gamy „inteligentnego” AGD, które pojawiło się w ofercie amerykańskiej marki. Premierową kolekcję tworzą przede wszystkim urządzenia do gotowania – piekarniki, płyty indukcyjne, okapy oraz kuchenki mikrofalowe. Ich uzupełnieniem są zmywarki, pralka, a także czterodrzwiowa chłodziarkozamrażarka o unikatowym wzornictwie i parametrach.

W nowych piekarnikach z serii W Collection zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania techniczne, wśród których znajdują się m.in. czteropunktowa termosonda, bardzo dobrej jakości kolorowe wyświetlacze tekstowe MySmartDisplay oraz funkcja Cook4, która umożliwia pieczenie czterech różnych potraw w tym samym czasie. Dostępna jest także aplikacja mobilna 6th Sense Live. W zmywarkach pojawił się natomiast system PowerClean Pro. Wszystkie modele wyposażone są również w znaną i nowatorską po dziś dzień technikę Whirlpool „6. Zmysł”, dzięki której obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i prosta.

Po zakończonym w Teatrze Soho „akcie pierwszym”, podczas którego omówiono najważniejsze funkcje i rozwiązania techniczne urządzeń dostępnych w najnowszej linii, zaproszeni goście przenieśli się do położonej nieopodal Akademii Kulinarnej Whirlpool na „akt drugi” – prezentację jej odnowionego wnętrza. Z tej okazji szef kuchni, a jednocześnie gospodarz Akademii – Marco Ghia, przygotował dla wszystkich wyjątkowe potrawy. Zostały one przyrządzone z wykorzystaniem najnowszych sprzętów marki Whirlpool, oczywiście z linii W Collection.

Akademia Kulinarna Whirlpool przeszła prawdziwą wizualną i techniczną metamorfozę. Jej koncepcja opiera się na trzech najważniejszych cechach kuchni, która powinna być przede wszystkim kolorowa, radosna i szczęśliwa. Dlatego znane miłośnikom Akademii białe ściany po 5 latach zastąpiono soczystymi, żywymi kolorami – turkusowym, żółtym i czerwonym. Wnętrza, wyposażone m.in. w AGD z linii Whirlpool W Collection, doskonale łączą włoski temperament z pięknym wzornictwem, co pozwala jeszcze lepiej rozwijać kulinarne umiejętności gości.

Akademia w nowej odsłonie zaprasza pasjonatów gotowania na warsztaty pod okiem zawodowych kucharzy aż trzy razy w tygodniu. Od podstaw kulinarnych, przez tajniki kuchni włoskiej, po warsztaty tematyczne – w ofercie Akademii z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.

Podwójna

Zaproszonych gości przywitała Joanna Cichocka, senior marketing manager Poland & Baltics States w firmie Whirlpool.

Podwójna

W tajniki najnowszej kolekcji wprowadzili wszystkich przedstawiciele firmy (od lewej): Joanna Cichocka, Magdalena Olejniczak – specjalista ds. szkoleń oraz Maciej Wiktor – training manager East Cluster w Whirlpool Corporation EMEA.

Podwójna

Projektu odnowienia wnętrz Akademii Kulinarnej Whirlpool podjął się Jan Strumiłło, który na spotkaniu opowiadał o założeniach przyświecających koncepcji odświeżenia wystroju tego wyjątkowego miejsca.

Podwójna

Goście mogli nacieszyć swoje zmysły, podziwiając nie tylko kolorowy, iście wiosenny wystrój wnętrza Akademii, ale też skosztować wyśmienitych dań przyrządzonych przez szefa kuchni – Marco Ghię.

Podwójna

Urządzenia z linii W Collection dostępne są w czterech seriach, zróżnicowanych stylistycznie i funkcjonalnie. Łączą je elegancki wygląd, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz intuicyjne użytkowanie.

Podwójna
Podwójna

Modele z linii W Collection dołączyły do innowacyjnego wyposażenia Akademii Kulinarnej Whirlpool, która po remoncie zyskała zupełnie nowe, barwne i zaskakujące oblicze.

2018-11-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket