Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Zamień tradycyjny na perfekcyjny!

Zamień tradycyjny

Ruszyła wielokanałowa kampania wizerunkowa odkurzaczy bezprzewodowych, która łączy w sobie elementy edukacyjne, promocyjne i budujące świadomość tej kategorii.

Już od 22 października br. w telewizji można zobaczyć nową reklamę, której bohaterem jest Athlet. Spot ma na celu zmienić tradycyjne myślenie o odkurzaniu i pokazać, że odkurzacze bezprzewodowe marki Bosch są perfekcyjne w każdym względzie: efektywne w pracy, wygodne w użytkowaniu i zawsze pod ręką. Komunikat przewodni kampanii jest prosty. Odkurzacze pionowe z linii Athlet są tak samo skuteczne, jak odkurzacze tradycyjne, a nawet lepsze. Bezpiecznie dotrą do trudno dostępnych miejsc, posprzątają na schodach, na dywanie, odkurzą wszystkie pokoje i to bez konieczności przełączania się z gniazdka do gniazdka, mają dodatkowe akcesoria i wymienne końcówki.

Od 22 października br. do 31 grudnia br. trwa zintegrowana z kampanią promocja „Zamień tradycyjny na perfekcyjny”. Aby otrzymać w prezencie żelazko, wystarczy kupić odkurzacz bezprzewodowy marki Bosch objęty promocją i zgłosić się do akcji za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: www.bosch-home.pl/promocje/zamientradycyjny

 

2018-11-13

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket