Strona domowa / / Artykuły / Pakiet VIP

MARANTZ

Pakiet VIP na rubinowy jubileusz

Pakiet VIP

Z okazji czterdziestej, rubinowej rocznicy współpracy z Marantzem, Ken Ishiwata oraz jego doborowy zespół stworzyli dwa audiofilskie „klejnoty” z serii KI Ruby, które dostępne są w specjalnej promocyjnej ofercie z ekskluzywnym pakietem VIP.

Każdy z komponentów z serii KI ruby jest limitowany do 1000 ponumerowanych sztuk. Do sprzedaży w Polsce trafi jedynie 50 zestawów z tej puli, a więc jest to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Tylko w Polsce do zakupu zestawu Marantz PM/SA KI Ruby dodawany jest specjalny pakiet VIP! W skład pakietu, oprócz samych urządzeń, wchodzą:

  • ekskluzywne wydanie najnowszego, dwupłytowego albumu „Ulotne” Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa – z możliwością zdobycia autografu artystki;
  • luksusowa ramka z jubileuszowym zdjęciem Kena Ishiwaty i urządzeń KI Ruby;
  • dwa jednoosobowe jednodniowe bilety na Audio Video Show 2018, odbywające się od 16 do 18 listopada 2018 r. w Warszawie;
  • voucher na 1 noc pobytu dla 2 osób w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie z rezerwacją na 17 listopada 2018 r.;
  • możliwość uczestniczenia w Ken Ishiwata Master Class – wyjątkowym muzycznym spotkaniu i zaproszenie na wspólną, jubileuszową kolację z Kenem Ishiwatą.

Wspomniany pakiet VIP w wymienionej postaci dostępny jest tylko do 15 listopada 2018 r. ze względu na datowane imprezy towarzyszące.

2018-11-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket