Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Pierwsze urodziny Cook Story

Pierwsze urodziny Cook Story

Na warszawskim Wilanowie świętowano pierwsze urodziny Cook Story by Samsung, czyli wyjątkowego miejsca na kulinarnej mapie Polski.

To właśnie tutaj, w biurowcu Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1, odbywają się rozmaite spotkania i kursy związane ze sztuką kulinarną, które prowadzone są przez osobistości najlepsze w swoim fachu. Wszystko, oczywiście, w oparciu o najnowszy i najnowocześniejszy sprzęt Samsunga, w który wyposażono imponujący showroom. Klienci i wszyscy miłośnicy gotowania mogą tutaj przyjść i zapoznać się z oferowanymi przez firmę urządzeniami i funkcjami oraz rozwiązaniami technicznymi, które zostały w nich zastosowane, a przy okazji rozwijać swoje umiejętności kulinarne.

Podczas obchodów pierwszej rocznicy istnienia Cook Story zgromadzeni goście mogli podziwiać talent kulinarny jednego z najlepszych szefów kuchni na świecie, nagrodzonego trzema prestiżowymi gwiazdkami „Michelin” – Michela Troisgrosa – Chef of the Chefs w klubie Samsung Club des Chefs. Dał on pokaz niesamowitych umiejętności, opowiadając przy tym o swojej pasji do gotowania. Tego dnia Michel przygotował dla zaproszonych gości m.in. łososia w sosie szczawiowym oraz równie przepyszne bezy z dodatkiem imbiru. Szef kuchni podkreślał rolę narzędzi w procesie gotowania. Jego zdaniem ważne są nie tylko dobrze dobrany nóż, widelec czy łyżka, ale przede wszystkim AGD, a więc np. płyta indukcyjna czy piekarnik, które podczas przyrządzania potraw są naszymi „partnerami”. Michel Troisgros od ponad 20 lat realizuje autorską koncepcję kuchni, nawiązując do najlepszych rodzinnych tradycji. W potrawach przygotowywanych przez Michela chodzi przede wszystkim o piękno prostoty i tej filozofii stara się trzymać, gotując.

Goście spotkania mieli również okazję poznać trendy kulinarne, zarówno te obecnie panujące, jak i prognozowane na nadchodzący 2019 r. Spotkanie zakończyło się wspólnym toastem, a także degustacją przepysznych dań przygotowywanych przez Michela Troisgrosa. Podczas gotowania wykorzystywał on m.in. płytę indukcyjną Samsunga, a także innowacyjny sprzęt z linii Chef Collection. Linia ta powstała przy współpracy firmy Samsung z mistrzami kuchni wyróżnionymi przez przewodnik „Michelin”, wśród nich jest m.in. właśnie Michel Troisgros.

Pierwsze urodziny Cook Story 2

Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsunga, przybliżył licznie zgromadzonym gościom funkcje i możliwości najnowszych urządzeń tej marki, w tym m.in. piekarnika Dual Cook i lodówki Family Hub.

Pierwsze urodziny Cook Story 3

O aktualnych trendach kulinarnych opowiadała Magdalena Tomaszewska-Bolałek, znana badaczka kuchni i jednocześnie specjalistka od kultury azjatyckiej.

Pierwsze urodziny Cook Story 4

Spotkanie poprowadziła Anna Kalczyńska, dziennikarka telewizyjna, gospodarz programu „Dzień Dobry TVN”.

Pierwsze urodziny Cook Story 5

Przesympatyczny Michel Troisgros chętnie dzielił się swoimi doświadczeniami z zaproszonymi do Cook Story gośćmi.

Pierwsze urodziny Cook Story 6
Pierwsze urodziny Cook Story 7
Pierwsze urodziny Cook Story 8
Pierwsze urodziny Cook Story 9

W showroomie Cook Story można także zapoznać się z bogatą ofertą sprzętu AGD Samsunga.

Pierwsze urodziny Cook Story 10
Pierwsze urodziny Cook Story 11

Pierwszy rok istnienia Cook Story by Samsung uczczono wspólnym toastem.

2018-11-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket