Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Otwarcie Miele Experience Center

Otwarcie Miele Experience Center

Firma Miele otworzyła w Polsce kolejny ekskluzywny salon sprzedaży. Mieści się on w gdańskim Olivia Business Centre przy Alei Grunwaldzkiej 472. Jest to druga, po warszawskiej, tego typu placówka w Polsce. Mogą odwiedzać ją zarówno klienci indywidualni, projektanci, architekci, jak i wszyscy, którzy chcą bliżej poznać produkty i rozwiązania stosowane przez tę znaną markę.

Miele Experience Center w Gdańsku to największa ekspozycja urządzeń Miele w północnej Polsce. Znajdują się w niej wyspecjalizowane strefy kuchni, pralnictwa i odkurzaczy. Pozwalają one na miejscu przetestować urządzenia z praktycznie każdej kategorii produktowej oferowanej przez Miele, a nowoczesny, multimedialny system wizualizacji ułatwia wybór konkretnych modeli.

Miele Experience Center to także idealne miejsce, aby przy wyśmienitej kawie porozmawiać z profesjonalnym zespołem doradców o urządzeniach czy zaopatrzyć się w oryginalne akcesoria do urządzeń tej niemieckiej, elitarnej i dobrej jakościowo marki. W gdańskiej placówce odbywają się również rozmaite pokazy kulinarne, oczywiście z wykorzystaniem sprzętu marki Miele.

– Wybierając AGD do swoich domów, klienci kierują się wieloma czynnikami. Oprócz jakości i niezawodności bardzo ważna jest możliwość zobaczenia i dotknięcia poszczególnych modeli, sprawdzenia, jak funkcjonują w praktyce. Do tej pory taką możliwość mieli głównie mieszkańcy Polski centralnej w Miele Experience Center w Warszawie. Oczywiście, wybrane linie produktów dostępne są w sieciach sprzedaży, jednak pełna oferta znajduje się w firmowym salonie, gdzie można zakupić również odpowiednie akcesoria oraz detergenty marki Miele. Dlatego chcąc dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów, firma Miele otworzyła swój nowoczesny salon w Gdańsku – powiedział Marcin Szot, direct sales manager w Miele Polska.

Miele Experience Center to nie tylko klasyczny showroom dla osób pragnących wyposażyć mieszkania i domy w najlepszej jakości urządzenia, ale także idealne miejsce dla architektów i projektantów wnętrz.

Otwarcie Miele Experience Center 2

Przestrzeń wystawiennicza w gdańskim Miele Experience Center liczy sobie ponad 220 m2.

Otwarcie Miele Experience Center 3

W gdańskim centrum biznesowym można także sprawdzić w praktyce funkcje oferowanych przez Miele okapów i płyt grzewczych.

Otwarcie Miele Experience Center 4

Odwiedzając Miele Experience Center, można w praktyce doświadczyć możliwości urządzeń przeznaczonych do zabudowy kuchennej.

Otwarcie Miele Experience Center 5

Gdański showroom to doskonałe miejsce do prowadzenia rozmaitych warsztatów i pokazów kulinarnych.

Otwarcie Miele Experience Center 6

W showroomie prezentowane jest zarówno duże AGD do zabudowy, jak i małe AGD, w tym m.in. najnowsze modele odkurzaczy marki Miele. Zakupić można także akcesoria, detergenty i preparaty Miele.

2018-11-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket