Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PHILIPS

Ekspresy automatyczne z serii 5000

Ekspresy automatyczne z serii 5000

Firma Philips konsekwentnie rozwija swoją ofertę automatycznych ekspresów do kawy. Prezentowana seria 5000 to idealny wybór dla klientów poszukujących swojego pierwszego ekspresu automatycznego. Jej cechy charakterystyczne to łatwa, intuicyjna obsługa, szereg sprawdzonych, praktycznych rozwiązań oraz przygotowywanie smacznej, dobrze zaparzonej kawy.

W najbardziej zaawansowanych ekspresach Philips 5000 (EP5365, EP5363, EP5361, EP5360) jest dostępnych 5 rodzajów kawy: espresso, klasyczna czarna kawa (coffee), americano, cappuccino i latte macchiato. Dodatkowo ekspres przygotowuje też spienione mleko – idealne do kakao oraz gorącą wodę, którą można zaparzyć herbatę. Kawy mleczne powstają dzięki zintegrowanej karafce do spieniania mleka lub klasycznemu spieniaczowi w zależności od modelu. Z kolei do przygotowywania kawy w małych filiżankach sprawdza się specjalna podstawka pod espresso, która skraca odległość między kranikiem kawy a filiżanką, co ogranicza rozpryskiwanie.

O smak espresso we wszystkich modelach automatycznych ekspresów do kawy Philipsa dbają niezwykle trwałe, opatentowane ceramiczne młynki, które pozwalają wydobyć pełnię smaku i aromatu z ziaren. To właśnie dzięki nim kawa zawsze będzie zmielona tak jak za pierwszym razem, nawet po przygotowaniu ponad 20 000 filiżanek. Szczelny pojemnik z pokrywką Aroma chroni ziarna kawy i dba o to, aby wraz z upływem czasu nie utraciły swojego aromatu.

Co ważne, ekspresy Philipsa pozwalają na dopasowanie kawy do swoich upodobań dzięki możliwości ustawienia parametrów kawy. Moc, temperaturę, ilość kawy i mleka w prosty sposób można spersonalizować i zapisać dzięki funkcji memo. Ekspres wyposażony w tę funkcję będzie pamiętać, jaką kawę lubi użytkownik.

Chyba żaden miłośnik kawy nie lubi odkamieniania ekspresu, dlatego ekspresy Philips 5000 wyposażono w opatentowany filtr AquaClean. Zmieniając go zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania maszyny. Parzenie kawy z wykorzystaniem wolnej od zanieczyszczeń wody znacząco wpływa na jej smak. Ekspresy są dostępne w wersji z klasycznym spieniaczem lub karafką w czterech kolorach: fortepianowej czerni, antracytu, stali szlachetnej srebrnej i białej. Sugerowane ceny detaliczne wynoszą od 2239 do 2909 zł.

Ekspresy automatyczne z serii 5000 2
Ekspresy automatyczne z serii 5000 3
2018-10-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket