Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Płyta indukcyjna PVS851F21E

Płyta indukcyjna PVS851F21E

Bosch zaprezentował innowacyjną płytę grzewczą – model PVS851F21E. Urządzenie łączy w sobie zalety techniki indukcyjnej z kompaktowym, zespolonym z płytą wydajnym wyciągiem dla zapewnienia komfortu podczas przygotowywania nawet najbardziej wykwintnych potraw.

Podczas smażenia decydujące znaczenie ma odpowiednio dopasowana temperatura. Zbyt wysoka spowoduje, że nawet najlepszy stek zostanie usmażony zbyt szybko lub przypalony. Z pomocą przychodzi rozwiązanie PerfectFry. Wykorzystuje ono specjalny sensor, który stale kontroluje temperaturę podczas smażenia i precyzyjnie ją reguluje w razie potrzeby. Czujnik modyfikuje temperaturę pracy płyty w oparciu o 4 poziomy smażenia lub 9 dostępnych programów i automatycznie steruje całym procesem.

Wszystkie strefy zostały wyposażone w funkcję PowerBoost, która pozwala na szybsze gotowanie na wybranym polu grzewczym dzięki znacznie zwiększonej mocy (aż do 50 proc.). Model PVS851F21E obsługuje też rozwiązanie Combi Zone – możliwość łączenia dwóch pól grzewczych w jedną, spójną strefę. Dostępna jest również funkcja MoveMode, która umożliwia automatyczne ustawienie poziomów grzania i pozwala na szybkie gotowanie na przednim polu grzewczym i podtrzymywanie potrawy w cieple na tylnym polu grzewczym.

W urządzeniu zastosowano intuicyjny panel sterowania DirectSelect, dzięki któremu można w szybki i wygodny sposób wybrać strefy gotowania i ustawić dla nich odpowiedni poziom mocy. Moduł sterowania zawiera również praktyczny wskaźnik zużycia energii, a także funkcję szybkiego uruchomienia (QuickStart) i wznowienia pracy (ReStart).

Zintegrowany wyciąg może pracować w obiegu otwartym lub zamkniętym. Niezbędne jest do tego odpowiednie wyposażenie dodatkowe. Do pracy w trybie otwartym wymagany jest moduł HEZ381400, a do pracy w trybie zamkniętym moduł HEZ381500. Dostępne są 9-stopniowa regulacja pracy wentylatora oraz tryb intensywny.

Wyciąg wyposażono w wydajny wentylator, silnik bezszczotkowy i automatyczną funkcję wentylowania z sensorem monitorującym jakość powietrza. Wykorzystywany w modelu PVS851F21E filtr złożony jest z 12 warstw stali szlachetnej i charakteryzuje się dużą efektywnością pochłaniania tłuszczu (90 proc.). Kratka wlotu powietrza odporna jest na wysokie temperatury i nadaje się do mycia w zmywarce, podobnie zresztą jak zdejmowany i dzielony filtr tłuszczowy oraz jednostka przelewowa.

Model PVS851F21E został wykończony ozdobnym szlifem z przodu i po bokach urządzenia. Indukcyjna konstrukcja płyty grzewczej zapewnia szybkie i precyzyjne gotowanie przy stosunkowo małym zużyciu energii (klasa efektywności energetycznej A).

Płyta indukcyjna PVS851F21E 2
2018-10-22

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket