Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

APPLiA

Partnerem Electronics Show 2019

Partnerem Electronics Show 2019

W dniach od 10 do 12 maja 2019 r. odbędzie druga edycja międzynarodowych targów elektroniki użytkowej Electronics Show. Związek pracodawców AGD APPLiA Polska będzie oficjalnym partnerem tego wydarzenia.

Electronics Show to nowa generacja targów, oferująca nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty.

Cieszę się, że możemy po raz kolejny wspierać imprezę Electronics Show. Branża AGD to istotny uczestnik rynku elektroniki użytkowej o wartości ok 9 mld zł rocznej sprzedaży w Polsce. To także ponad 100 mln sprzętu w naszych domach, który oszczędza nasz czas, wodę i energię. Jestem przekonany, że Electronics Show 2019 będzie niepowtarzalną okazją, aby przekonać się, jak innowacyjne i inteligentne są najnowsze urządzenia AGD. Liczę, że również w tej edycji będziemy mogli podyskutować w towarzyszących targom panelach, m.in. o wyzwaniach naszej branży – powiedział Wojciech Konecki, członek zarządu i dyrektor generalny APPLiA Polska.

Electronics Show to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nimi usługi. Więcej informacji o tej imprezie można znaleźć na stronie internetowej www.electronics-show.com.

2018-10-06

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket