Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PROFIX

Otwarcie nowej hali magazynowej

Otwarcie nowej hali magazynowej

Tegoroczne obchody 25-lecia firmy zbiegły się w czasie z terminem otwarcia nowego magazynu połączonego z przestrzenią serwisową oraz działem logowania produktów. Nowe inwestycje firmy Profix pozwolą jej na osiągnięcie jeszcze większej konkurencyjności w zakresie dostępności produktów oraz obsługi posprzedażowej.

Zanim to jednak nastąpiło, przez chwilę nowy magazyn posłużył w sobotni wieczór niemal za salę bankietową, gdzie zarząd firmy Profix wraz z przedstawicielami władz lokalnych oraz pracownikami świętowali finał długo wyczekiwanej inwestycji. Należy dodać, że w części nowy obszar centrum dystrybucyjnego został przeznaczony także na pomieszczenia serwisowe oraz dział logowania produktów. W nowym serwisie zwiększono liczbę stanowisk, co pozwoliło na znaczne przyspieszenie realizacji napraw – zarówno tych gwarancyjnych, jak i odpłatnych, nie zabrakło także specjalnych pomieszczeń z systemami wydajnych wyciągów, gdzie można bezpiecznie testować sprawność produktów z silnikami spalinowymi. W nowym dziale logowania produktów znacznie większa przestrzeń pozwoliła na zwiększenie liczby maszyn, co znacznie skróci czas realizacji zamówień. Istotną zaletą większych rozmiarów pomieszczeń, zarówno serwisu, jak i działu logowania produktów, jest także znacznie większy komfort pracy. Profix, powiększając obszar centrum dystrybucyjno-handlowego, wziął również pod uwagę przyszłość i już zaplanował ewentualną możliwość dalszej rozbudowy.

Część uroczystą spotkania otworzyli Krzysztof Sobieraj – prezes zarządu Profix sp. z o.o. oraz Mirosław Cichecki – wiceprezes zarządu Profix sp. z o.o., którzy w paru słowach przybliżyli proces budowy i plany rozwoju firmy. Nie zabrakło również przedstawicieli władz samorządowych, którzy pogratulowali rozwoju przedsiębiorstwa. Spotkanie było także znakomitą okazją do integracji pracowników firmy. Zwieńczeniem wieczoru był uroczysty pokaz fajerwerków. Trzeba przyznać, że nowe perspektywy i możliwości rozwoju związane z powiększeniem przestrzeni magazynowo-usługowej były najlepszym prezentem, jaki Profix mógł sobie sprawić na 25. urodziny.

Otwarcie nowej hali magazynowej 2

Rozbudowane centrum dystrybucyjno-handlowe to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków na trasie Warszawa – Gdańsk.

Otwarcie nowej hali magazynowej 3

Nowe centrum serwisowe pozwoli znacznie poprawić poziom obsługi posprzedażnej i tym samym zwiększyć poziom satysfakcji klientów.

Otwarcie nowej hali magazynowej 4

Przedstawiciele władz lokalnych nagrodzili medalami Pro Masovia Lecha Pyrżaka – pierwszego prezesa Profixu oraz obecnego – Krzysztofa Sobieraja.

Otwarcie nowej hali magazynowej 5

Gości przywitali Krzysztof Sobieraj – prezes zarządu Profix sp. z o.o. oraz Mirosław Cichecki – wiceprezes zarządu Profix sp. z o.o.

Otwarcie nowej hali magazynowej 6

Specjalny system wyciągów dba o odprowadzanie spalin z testowanych narzędzi.

Otwarcie nowej hali magazynowej 7

Wstęgę uroczyście przeciął Krzysztof Sobieraj – prezes zarządu Profix sp. z o.o.

Otwarcie nowej hali magazynowej 8

Gościom wieczór uświetnił występ kabaretowy aktora Pawła Burczyka.

2018-09-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket