Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

INNOGY POLSKA

Oficjalnym Partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy

Oficjalnym Partnerem

innogy Polska po raz kolejny została oficjalnym Partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy, które odbędzie się w dniach 4-6 września. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia przedstawiciele innogy wezmą udział w debatach eksperckich, a Prezes firmy – Filip Thon – będzie gościem panelu inaugurującego Forum. innogy przygotowała także kreatywną kawiarnię, w której zaprezentowane zostaną innowacyjne, przyjazne środowisku rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W innogy Forum Café odbędą się spotkania indywidualne z gośćmi specjalnymi Forum

Forum Ekonomiczne w Krynicy jest największą konferencją w Europie Środkowo-Wschodniej, służącą wymianie poglądów i szerzeniu współpracy na rzecz rozwoju polskiej gospodarki, zarówno pomiędzy podmiotami krajowymi jak i międzynarodowymi. Z tego powodu innogy Polska od lat angażuje się w to przedsięwzięcie jako aktywny uczestnik debat na temat zmian zachodzących na rynku energetycznym w Polsce, a także w roli partnera wydarzenia.

Podczas tegorocznego Forum innogy zaprezentuje swoje podejście do nowoczesnej energetyki, które obrazuje hasło firmy: „to jasne, że innowacje”. W kreatywnej kawiarni, przygotowanej przez innogy, uczestnicy kongresu będą mogli zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami energetycznymi i okołoenergetycznymi. Są one przyjazne środowisku, a także skupiają się wokół czterech kluczowych dla firmy obszarów: odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej, e-mobility oraz smart‑home.

-innogy Polska jest firmą dynamicznie reagującą na zmiany i trendy zachodzące na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie nieustannie oferować naszym Klientom, zarówno biznesowym, jak też indywidualnym, innowacyjne produkty i usługi dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nowoczesne rozwiązania z obszaru zarządzania energią i automatyki coraz mocniej warunkują sukces biznesowy w wielu sektorach gospodarki. Stają się również fundamentem nowych trendów, takich jak ekonomia cyrkulacyjna, która wpływa na ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne tych sektorów gospodarki, które generują znaczący ślad środowiskowy. Dlatego też największego potencjału wzrostu upatrujemy w odnawialnych źródłach energii, w tym fotowoltaice prosumenckiej, elektromobilności, efektywności energetycznej oraz smart home. Na tych właśnie obszarach skupiamy się podczas naszej tegorocznej obecności w Krynicy – mówi Filip Thon, Prezes Zarządu innogy Polska.

Podczas XXVIII edycji Forum Ekonomicznego w Krynicy Filip Thon, prezes innogy Polska zasiądzie w gronie panelistów Sesji Otwarcia, zatytułowanej „Między gospodarką a polityką. Europa w poszukiwaniu recept na wzrost społeczny i gospodarczy”. Eksperci innogy wezmą również udział w panelach dyskusyjnych, które traktować będą m.in o energetycznych wyzwaniach polskich miast, przyszłości elektromobilności oraz innowacjach w energetyce.

W innogy Forum Café, w tym roku zaaranżowane zostanie również „innogy Stage” czyli specjalna strefa w której odbywać się będę indywidualne spotkania w formie wywiadów z gośćmi specjalnymi 28. Forum Ekonomicznego w Krynicy. Spotkania poprowadzą znani dziennikarze i przedstawiciele organizatora Forum, a rozmówcami będą przedstawiciele świat biznesu i polityki. Agenda spotkań dostępna jest na stronie dedykowanej wydarzeniu.

2018-09-17

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket