Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MELODIKA

Podłogówki w letniej cenie

Podłogówki w letniej cenie

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli oraz kolumn głośnikowych, ogłosiła letnią promocję sprzedażową na podłogowy model BL30. 

Teraz parę kolumn Melodika BL30 (w zestawie z kolcami i podkładkami antywibracyjnymi) można nabyć już za 1495 zł (zamiast 1895 zł). Melodika BL30 to jedna z najmniejszych kolumn podłogowych dostępnych na rynku. Mimo to każda sztuka waży ok. 12 kg i jest wyposażona w głośniki przetwarzające szeroki zakres częstotliwości pasma akustycznego. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz wygłuszeniu wykonanemu w technice DalTech (wykorzystującemu masy bitumiczne w newralgicznych miejscach obudowy) kolumna potrafi „zejść” do 40 Hz, co jest spotykane w znacznie większych i droższych konstrukcjach podłogowych. 

Akcja promocyjna trwa do 31 sierpnia 2018 r. Promocja ograniczona jest stanem magazynowym dystrybutora i obowiązuje wyłącznie na terenie Polski. Sprzęt zakupiony w akcji promocyjnej nie podlega wymianie na gotówkę ani na inne produkty z oferty sklepu lub dystrybutora – firmy Rafko.
 

2018-08-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket