Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

IPLA

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

Już od sierpnia br. w Ipli − największym w Polsce serwisie rozrywki internetowej, znanym z licznych transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych w wielu dyscyplinach − fani piłki nożnej będą mogli oglądać jeszcze więcej najlepszych rozgrywek.

Teraz także wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA będą transmitowane na żywo w dobrej jakości i bez reklam po wykupieniu specjalnego pakietu Ipla Polsat Sport Premium. Dzięki tej wyjątkowej propozycji miłośnicy najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich będą mogli oglądać mecze, gdzie chcą i jak chcą. Od 21 sierpnia, czyli od pierwszych spotkań rundy play-off, 38 najlepszych klubowych drużyn Europy będzie walczyło o zwycięstwo w 27. sezonie Ligi Mistrzów UEFA. A to nie koniec emocjonujących starć. Chwilę później rozpocznie się również nowy sezon Ligi Europy UEFA. Pakiet Ipla Polsat Sport Premium będzie można kupić w dwóch wariantach: obejmującym cały sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w cenie 360 zł lub zapewniającym 7-dniowy dostęp do meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w cenie 40 zł.

Dzięki dostępności aplikacji Ipla na wielu urządzeniach mecze będzie można oglądać w dowolnym miejscu – w domu, jak i poza nim – na dowolnie wybranym urządzeniu – laptopie, tablecie, smartfonie czy w Smart TV, nie tracąc ani chwili z tak ważnych dla kibiców piłkarskich zmagań.

2018-08-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket