Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GALICJA TOMASZEK

Targi MaxExpo już we wrześniu

Targi MaxExpo już we wrześniu

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów MaxExpo. Jest to wyjątkowe w skali całego kraju wydarzenie łączące dwie silne sieci: Max Kuchnie i Max Elektro. Edycja 2018 odbędzie się w dniach od 28 do 30 września w malowniczo położonym hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Oficjalne rozpoczęcie targów odbędzie się w piątek, 28 września. Spotkanie będzie doskonałą okazją do podsumowania 27 lat osiągnięć Galicji Tomaszek, zaprezentowania najnowszego projektu, planów na przyszłość i strategii rozwoju firmy. Pierwszy dzień imprezy zakończy się uroczystą kolacją i koncertem zespołu Sound’n’Grace. Jest to polski chór, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk.

Głównym dniem targowym będzie sobota, 29 września, podczas którego światowi producenci sprzętu RTV, AGD i IT zaprezentują najnowszą ofertę urządzeń dostępnych w sieciach Max Elektro i Max Kuchnie. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami we wzornictwie rozmaitego sprzętu. Wydarzenie zakończy koncert Sławomira – człowieka o „wielu twarzach”: aktora, showmana, piosenkarza, konferansjera, a ostatnio także prezentera telewizyjnego.

Organizatorzy spodziewają się ponad 1200 uczestników i ponad 70 wystawców. Imponująca jest również powierzchnia wystawiennicza – jest to ponad 1500 m2.

„InfoMarket” obejmuje to wydarzenie patronatem medialnym. Więcej informacji na temat zbliżającej się imprezy można znaleźć na stronie internetowej maxexpo.pl.

2018-08-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket