Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Nagroda „Miele One To Watch 2018”

Restauracja SingleThread w hrabstwie Sonoma w Kaliforni zdobyła tytuł „Miele One To Watch” w ramach konkursu „The World’s 50 Best Restaurants”. To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie świata łączy w sobie koncepcję wiejskiej gospody i restauracji i oparte jest na etosie japońskiego omotenashi – ducha bezinteresownej gościnności.

Założona w grudniu 2016 r. restauracja SingleThread jest wspólnym przedsięwzięciem małżeństwa Kyle’a i Katiny Connaughton. Wnosi namiastkę filozofii Wschodu do gastronomicznego konceptu „z pola na stół”. Serwuje dania tworzone zgodnie z zasadą zrównoważonej produkcji, przy czym aż 70 proc. produktów wytwarzanych jest na miejscu. Sezonowe warzywa, owoce, zioła, kwiaty, miód, jajka i oliwa trafiają na stoły klientów wprost z farmy państwa Connaughtonów, a menu często zmienia się w zależności od dostępności poszczególnych produktów. Eleganckie wnętrze restauracji czerpie inspiracje z Japonii – wykorzystując charakterystyczne drewniane ekrany, zapewniające intymność gościom restauracji, czy lampiony z białego płótna, a do serwowania dań służą ręcznie robione japońskie naczynia.

Jako producent urządzeń AGD klasy premium Miele wciąż poszukuje wyjątkowych doświadczeń i wizjonerskich pomysłów tworzących przyszłość sztuki kulinarnej. Dlatego jesteśmy pod wrażeniem poświęcenia, innowacyjności i zasług SingleThread dla światowej sztuki „fine dining” i gratulujemy tegorocznej nagrody całemu zespołowi – powiedział dr Axel Kniehl, członek zarządu firmy Miele, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Firma Miele jest jednym z głównych partnerów projektu „The World’s 50 Best Restaurants”, w ramach którego już od wielu lat co roku tworzona jest lista 50 restauracji oferujących swoich klientom unikatowe doświadczenia kulinarne. Prestiżowy ranking powstaje na podstawie głosów ponad tysiąca ekspertów.

Specjalna nagroda „Miele One to Watch” przyznawana jest restauracjom, które otrzymują rekomendację, by w najbliższej przyszłości dołączyć do listy najlepszych lokali gastronomicznych na świecie.

Nagroda „Miele One To Watch 2018”
2018-07-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket