Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MAXCOM

Oficjalna premiera telefonów Meizu

Oficjalna premiera telefonów Meizu

Smartfony Meizu zaprezentowali (od lewej): Arkadiusz Wilusz – prezes, Andrzej Wilusz – wiceprezes Maxcomu, Tony Lei – dyrektor Meizu w Europie oraz Rae Lee – marketing manager Meizu w Europie.

Podczas konferencji prasowej firma Maxcom zaprezentowała gamę telefonów marki Meizu, której jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Do oferty wprowadzono trzy modele smartfonów, w tym jeden w dwóch wersjach. Urządzenia Meizu są już dostępne w największych platformach internetowych, następnie będą sukcesywnie wprowadzane na półki sklepowe elektromarketów oraz sieci operatorskich. Ceny modeli Meizu w sprzedaży detalicznej wynoszą: Pro 7 – 1399 zł, M6s – 849 zł, M6 (2 + 16 GB) – 499 zł, M6 (3 + 32 GB) – 569 zł. Maxcom, jako oficjalny i wyłączny dystrybutor marki w Polsce, planuje w ciągu najbliższych 12 miesięcy sprzedać 100 tys. sztuk smartfonów.

– Meizu to bardzo konkurencyjny produkt w stosunku jakości do ceny w porównaniu do innych marek, dlatego nie dziwi nas duże zainteresowanie nową marką, jakie obserwujemy – mówi Arkadiusz Wilusz, prezes Maxcomu. – Pierwsze zamówienia z różnych sieci otrzymaliśmy od razu po wprowadzeniu telefonów Meizu do naszych magazynów. Obserwujemy również zwiększenie ruchu na podstronach Meizu, co świadczy o tym, że marka ta była wyczekiwana przez konsumentów – dodaje.

Oficjalna premiera telefonów Meizu 2

Uroczysta premiera odbyła się w klubie The View, a gwiazdą wieczoru był zespół Xxanaxx.

Oficjalna premiera telefonów Meizu 3

Meizu Pro 7 wyróżnia się zastosowaniem dodatkowego wyświetlacza na tyle smartfona.

2018-07-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket