Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CAT

Premiera smartfona CAT S61

Premiera smartfona CAT S61

Ofertę produktów marki Cat zaprezentowała Dominika Horczewska – country manager w firmie TCCM, która dystrybuuje smartfony Cat w Polsce.

Marka Cat prezentuje coraz ciekawszą ofertę na rynku smartfonów o wzmocnionej konstrukcji. Dowodem tego jest flagowy model Cat S61. Jak przystało na następcę modelu S60, sprzęt wyposażono w ulepszoną kamerę termowizyjną firmy FLIR. Lokalizuje ona źródła ciepła o temperaturze do 400 °C, także w całkowitej ciemności. Sprzęt pozwala również na laserowy pomiar odległości. Aplikacja współpracująca z aparatem umożliwia np. zmierzenie odległości między dwoma punktami czy obliczenie powierzchni obszaru. Kolejną z innowacji jest wewnętrzny czujnik jakości powietrza. Dokonuje on pomiaru ilości lotnych związków organicznych. W razie osiągnięcia ich niezdrowego poziomu aplikacja alarmuje o tym użytkownika i skłania np. do otwarcia okna czy zaczerpnięcia świeżego powietrza. Czujnik może być również wykorzystany do odczytów temperatury i zawilgocenia, co przyda się na przykład w pomieszczeniach bez wentylatora wyciągowego, gdzie samo otwarcie okna nie wystarcza, żeby w całości pozbyć się zawilgocenia, czy też w ocenie, po jakim czasie świeżo otynkowana ściana będzie sucha i gotowa do malowania. Smartfon spełnia również normę IP68 oraz jest odporny na upadki na beton z wysokości 1,8 m. Cat S61 był również testowany pod wodą, na głębokości 3 m może przebywać przez 1 godzinę.

Wraz z nowymi funkcjami smartfon Cat S61 jest znakomitym rozwiązaniem dla wszelkich profesjonalistów z branży budowlanej, projektowej i architektów, którzy dzięki niemu w parę chwil uzyskają interesujące ich informacje i parametry.

Premiera smartfona CAT S61 2

Przy pomocy koparki Cat 320 dziennikarze mogli spróbować wykopać smartfon Cat S61.

Premiera smartfona CAT S61 3

Niezwykle odporne smartfony marki Cat wykorzystano także w konkursie rzutów do celu.

Premiera smartfona CAT S61 4

Spore gabaryty smartfona w pełni wynagradza jego odporność.

2018-06-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket