Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PROFIX

Dzień otwarty i obchody 25-lecia firmy

Dzień otwarty

Już sam coroczny dzień otwarty firmy Profix jest ważnym wydarzeniem dla jej partnerów. Zgromadzeni goście mogą zapoznać się z nowościami produktowymi i skorzystać ze specjalnych ofert. Jednak tegoroczne wydarzenie było wyjątkowe ze względu na jubileusz 25-lecia firmy Profix.

Z tej też okazji spotkanie otworzyli Krzysztof Sobieraj – prezes zarządu oraz Mirosław Cichecki – wiceprezes zarządu Profix sp. z o.o. Podziękowali zgromadzonym partnerom za współpracę oraz opowiedzieli w paru słowach o powstaniu firmy, która przez ćwierć wieku budowała polski rynek narzędzi. Dziś w ofercie Profixu znajdziemy dobrej jakości produkty marek własnych. Wśród nich narzędzia Proline, elektronarzędzia dla profesjonalistów i hobbystów Tryton i Vulcan Concept oraz produkty BHP i odzież roboczą marki Lahti Pro, łącznie ponad 20 tys. pozycji asortymentowych, jeśli dodamy do tego produkty marek partnerskich. Na marginesie warto wspomnieć, że marka Proline jest najstarszą w ofercie firmy i w zeszłym roku obchodziła 20. rocznicę istnienia. Dziś Profix jest liderem polskiego rynku narzędzi, a swoje produkty eksportuje do ponad 30 krajów. Tempo rozwoju firmy jeszcze bardziej przyspieszy ze względu na oddawane właśnie do użytku nowoczesne centrum logistyczne. Obchody urodzin firmy Profix uświetnił występ aktora Emiliana Kamińskiego. Jak sam przyznał, również jest przedsiębiorcą, prowadzącym własny teatr, i wie, z jakimi wyzwaniami na co dzień mierzą się polskie firmy.

PROFIX

Atrakcyjne oferty i cenne nagrody

Oczywiście, jak przystało na formułę dni otwartych, nie zabrakło wyjątkowych ofert. Spotkanie zgromadziło ok. 500 gości, wśród nich przedstawicieli firm partnerskich, dostawców i podmiotów współpracujących. Dla wszystkich była to doskonała okazja do interesów, a właścicieli kusiły atrakcyjne nagrody i opusty przewidziane za realizację dużych zamówień. Wśród nich znalazł się nawet wyjazd na mundial do Rosji. Oczywiście, aby nikt nie kupował kota w worku, Profix wraz z partnerami przygotowali przestrzeń wystawienniczą, gdzie były prezentowane takie marki jak L ahti Pro, Tryton, Proline, Stanley, Black+Decker, DeWalt, Tesa, Fiskars czy Action Can. Ciekawostką były sprzęty, które pokazywały, w jaki sposób produkty są testowane pod względem wytrzymałości. W trakcie wydarzenia organizator przeprowadził z Fundacją Radia ZET licytację, z której zgromadzone środki trafią do osób najbardziej potrzebujących. Fundacja pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. podarki od artystów i sportowców, a także reprodukcje europejskich dzieł malarskich wykonane techniką haftu komputerowego.

Atrakcyjne oferty

Uroczysta gala

Zwieńczeniem wieczoru była uroczysta gala, podczas której goście przy świetnej muzyce i jedzeniu bawili się do późnych godzin nocnych. Tradycją już jest wręczanie statuetek Prolion i tym razem zostali nimi uhonorowani partnerzy handlowi, którzy w ostatnim roku w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju współpracy. Z kolei najważniejsi partnerzy handlowi Profixu z okazji 25-lecia otrzymali w ybite specjalnie na tegoroczny dzień otwarty medale pamiątkowe. Wszyscy goście mogli z kolei dokładnie o północy skosztować okolicznościowego tortu, i to wprost z rąk prezesa Krzysztofa Sobieraja i wiceprezesa Mirosława Cicheckiego.

Uroczysta
2018-06-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket