Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

XIAOMI

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store

ABC Data SA, pierwszy autoryzowany dystrybutor produktów Xiaomi w Europie, otworzyła pierwszy w Warszawie oficjalny sklep Mi Store. Spotkanie to było okazją do zapoznania się z obszernym portfolio produktów coraz popularniejszej chińskiej marki.

Sklep zlokalizowano na parterze galerii handlowej Arkadia. Jego powierzchnia to 102 m2. Sklep jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 10–22, w piątki i soboty w godzinach 9–23 oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu od 10 do 21. Xiaomi kojarzone jest przede wszystkim z dobrze wycenionymi i wydajnymi smartfonami, jednak do oferty marki zaczynają trafiać produkty z różnych grup asortymentowych, w tym sprzęt AGD, pojazdy elektryczne, RTV, IT oraz smart home. Uwagę przyciągają produkty unikatowe, jak chociażby ryżowar MiJia Induction, szczoteczka soniczna oraz cieszące się ogromną popularnością elektryczne hulajnogi. Globalnie firma oferuje również takie sprzęty jak telewizory oraz laptopy. Te ostatnie dostępne będą w Polsce już wkrótce, z kolei telewizory w sprzedaży powinny pojawić się jeszcze w tym roku. Już dziś jednak możemy się temu sprzętowi przyjrzeć bliżej na sklepowych półkach.

Otwarcie salonu cieszyło się również sporym zainteresowaniem klientów i fanów marki, którzy gromadzili się przed wejściem. W ramach świętowania otwarcia na wszystkich, którzy dokonali zakupu w salonie tego dnia, czekały pamiątkowe koszulki. Jak zapowiedzieli przedstawiciele ABC Data, planowane jest pojawienie się kolejnych salonów w Polsce w miarę rozwoju marki na naszym rynku.

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store 2

O współpracy z marką Xiaomi opowiadała Ilona Weiss – prezes zarządu ABC data.

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store 3

Andrzej Kuźniak – wiceprezes zarządu ABC data przybliżył, jak będzie wyglądać dalszy rozwój marki w Polsce.

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store 4

Otwarcie sklepu spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store 5

Xiaomi ma zdywersyfikowane portfolio produktów. Oprócz smartfonów coraz dynamiczniej rozwijają się m.in. sprzęt AGD oraz pojazdy elektryczne.

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store 6
Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store 7
2018-06-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket