Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

JURA

Model S8 wyróżniony „Red Dot Award 2018”

Model S8 wyróżniony

Stylowy ekspres automatyczny JURA S8 został doceniony za wzornictwo w prestiżowym konkursie Red Dot Award.

Nagroda przyznawana jest już od 1955 r. i corocznie zespół niezależnych ekspertów wybiera produkty wyróżniające się wyszukanym wzornictwem połączonym z ponadprzeciętnymi walorami użytkowymi.

Zgodnie z hasłem „W poszukiwaniu dobrego wzornictwa i innowacji” jury składające się z 40 sędziów oceniło ponad 6300 zgłoszonych produktów. Pod uwagę brano takie cechy jak innowacyjność, funkcjonalność, jakość, ergonomia oraz trwałość. Podczas oceny JURA S8 przekonała sędziów i została określona w kilku słowach jako urządzenie o czystych, symetrycznych liniach i harmonijnych kształtach, które zapewniają elegancki wygląd. Ponadto doceniono jej jakość i funkcjonalność.

Model S8 należy do najbardziej zaawansowanych ekspresów konsumenckich marki JURA i jest jednocześnie jednym z najbardziej zaawansowanych modeli w tej grupie asortymentowej na rynku. Wyróżnia się zastosowaniem wielu innowacyjnych rozwiązań, takich jak chociażby Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.), który podczas procesu ekstrakcji krótkich specjałów kawowych, takich jak ristretto i espresso wydłuża czas zaparzania, aby uwolnić pełny bukiet jej aromatu, czy duży dotykowy ekran LCD, który pozwala za jednym dotknięciem przygotować ulubione specjały kawowe.

Model S8 wyróżniony 2
2018-06-12

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket