Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CYFROWY POLSAT

Nowe kanały i serwisy sportowe

Nowe kanały i serwisy sportowe

Po raz pierwszy w Polsce wszystkie mecze Ligi Mistrzów od sezonu 2018/2019 będą dostępne na żywo w jakości Super HD i testowo w 4K.

Telewizja Polsat uruchomi dwa nowe regularne, całodobowe kanały sportowe premium – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, dostępne w nowej jakości Super HD i bez reklam, oraz cztery dodatkowe serwisy telewizyjne premium, na których przez najbliższe 3 lata będą pokazywane rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Wszystkie szesnaście meczów każdej kolejki Ligi Mistrzów od nowego sezonu będzie pokazywanych na żywo. Tylko w kanałach i serwisach Polsatu będzie można obejrzeć wszystkie 1029 meczów przez trzy lata, 343 w każdym z sezonów, co będzie stanowiło prawdziwą piłkarską ucztę dla kibiców.

Liga Mistrzów i Liga Europy w ofercie Polsatu to zarówno nowy nadawca, jak i nowe, atrakcyjniejsze godziny rozgrywania spotkań. Od sezonu 2018/2019 po raz pierwszy fani Ligi Mistrzów będą mogli zobaczyć więcej spotkań dzięki nowym godzinom rozgrywania meczów – w dniu meczowym spotkania będą rozgrywane o godzinie 18.55 i 21.00 (dotychczas wszystkie mecze były o jednej porze – 20.45).

Technika Super HD, dostępna we wszystkich dekoderach Cyfrowego Polsatu, zapewni lepszą jakość obrazu, oddając więcej szczegółów widocznych na nim. Część spotkań testowo będzie nadawanych w 4K. – Szykujemy w Polsacie dla widzów i fanów prawdziwą piłkarską ucztę – mówi Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat i Cyfrowego Polsatu.

2018-06-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket