Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MPM

Gofrownica Pyramid MGO-31M

Gofrownica Pyramid MGO-31M

Nowy produkt marki MPM to całkowicie nowy wymiar wypiekania gofrów. Unikatowa technika System Pyramid sprawia, że ciasto nie wycieka, a samo wypiekanie gofrów jest niezwykle proste i przyjemne. Ponadto zintegrowane akcesoria sprawiają, że pieczenie staje się precyzyjne i szybkie.

Tym, na co z pewnością trzeba zwrócić uwagę w pierwszej kolejności jest niezwykły i niespotykany dotąd kształt urządzenia. Stożkowaty kształt płyty sprawia, że ciasto wypiekane jest równomiernie. System Pyramid przypomina swoim kształtem piramidę i sprawia, że jednocześnie można wypiekać nie dwa a cztery gofry. Jest to niezwykle wygodne, zwłaszcza, gdy mamy dużą rodzinę – sprawia to, że wypiekamy więcej gofrów w krótszym czasie.

Do komfortu użytkowania i łatwości wypiekania idealnych gofrów przyczynia się również technika zintegrowanego lejka, który przed pieczeniem należy zamontować na górnej powierzchni płyty. Oprócz tego, do precyzyjnego pieczenia gofrów przyczynia się także grzałka o mocy 700 W. Połączenie tych trzech rozwiązań – kształtu, mocy, a także górnego lejka, przez który wlewane jest ciasto, przyczynia się do niezwykłej wygody i łatwości użytkowania.

Gofrownica Pyramid MGO-31M 2
Gofrownica Pyramid MGO-31M 3
Gofrownica Pyramid MGO-31M 4

Aby jeszcze bardziej ułatwić sprawę, firma MPM przewidziała akcesoria, które dołączone są do produktu. W zestawie, oprócz urządzenia, znajdziemy 2 w 1 – pędzelek do smarowania płyt gofrownicy tłuszczem i szpatułkę do mieszania ciasta z drugiej strony. Do produktu dołączona jest miarka o pojemności 185 ml. Producent ostrzega jednak, aby do wnętrza urządzenia nie wlewać więcej niż 170 ml ciasta. Dzięki miarce porcjowanie ciasta jest jednak proste i nie sprawia żadnych problemów. Aby upiec idealne gofry, wystarczy wlać przez otwór lejkowy ciasto do wnętrza urządzenia, korzystając jednocześnie z miarki i nie przekraczając 170 ml porcji ciasta. Już po kilku minutach otrzymujemy smaczne i rumiane gofry, które doskonale smakują zarówno bez dodatków, jak i ze świeżymi owocami czy bitą śmietaną. Stożkowaty kształt piramidy zapewnia użytkownikom aż cztery gofry równocześnie, a więc jedno pieczenie to jedna porcja dla całej rodziny.

Gofrownica Pyramid MGO-31M 6
Gofrownica Pyramid MGO-31M 7
Gofrownica Pyramid MGO-31M 8

Warto nadmienić także o czyszczeniu, które jest niezwykle proste – wystarczy delikatnie umyć płyty grzejne ściereczką lub ręcznikiem, a lejek i miarkę można z powodzeniem wyczyścić w ciepłej wodzie z użyciem niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń.

2018-06-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket