PHILIPS

Wyjątkowy wykład na temat alergii

Ostatnie śniadanie prasowe zorganizowane przez przedstawicieli marki Philips poświęcone było alergii. Badania naukowe – z jednej strony ciekawe, z drugiej nieco przytłaczające – ukazują perspektywę rozwoju chorób które będą się nasilać. Wyniki i wiele ciekawych spostrzeżeń przedstawił dr hab. n. med. Wojciech Feleszko. Na temat produktów marki Philips z zakresu uzdatniania powietrza opowiedziała zaś p. Bogumiła Pogoda z działu marketingu Philips Air.

Oczywiście, jak przystało na śniadania prasowe, licznie przybyli do jednej z warszawskich restauracji dziennikarze zostali poczęstowani pysznymi daniami i wyśmienitymi napojami. W niemal rodzinnej atmosferze zostały poruszone tematy bardzo ważne. Jako pierwszy głos zabrał dr hab. n. med. Wojciech Feleszko. Pan doktor przedstawił obecnym wyniki licznych badań, pochodzące z całego świata, a dotyczące powstania, rozwoju i przebiegu alergii. Zgodnie z nimi stwierdzono, że jakość powietrza najprawdopodobniej może mieć wpływ na nasilanie się objawów alergii. Pan doktor w sposób przystępny i rzeczowy wytłumaczył gościom, dlaczego oddychanie czystym powietrzem jest obecnie bardzo ważne. Nie zabrakło interesujących ciekawostek, takich jak chociażby porównanie rozwoju alergii w obszarach miejskich i wiejskich albo wpływu warunków atmosferycznych, takich jak chociażby burza, na nasilanie się alergii u niektórych pacjentów. Po wykładzie doktora Feleszki głos zabrała p. Bogumiła Pogoda, która opowiedziała o najnowszych produktach marki Philips. Goście dowiedzieli się m.in. o budowie i zasadach działania oczyszczacza i nawilżacza 2 w 1 Air Purifier, a także o oczyszczaczach z serii Purifier, które są w stanie usunąć z powietrza nawet do 99,9 proc. alergenów. Po wystąpieniu p. Pogody goście mogli zadawać pytania i testować produkty. Warto nadmienić, że produkty marki Philips mają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, a także atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, co czyni je rekomendowanymi dla osób borykających się z nieprawidłowościami układu oddechowego, a także alergiami.

2018-06-07
alergia