Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HORN DISTRIBUTION

Polk Audio i Definitive Technology w ofercie

Polk Audio i Definitive Technology w ofercie

Na mocy decyzji podjętej przez właściciela grupy Sound United, do której należą marki Polk Audio i Definitive Technology, firma Horn Distribution przejęła wyłączną dystrybucję w Polsce pełnej oferty tych dwóch amerykańskich brandów.

Horn rozpoczął dystrybucję części oferty Polk Audio już w listopadzie 2017 r. Wówczas odpowiadał za sprzedaż wyłącznie soundbarów i głośników przenośnych tej marki. Po zmianach oferta dystrybucyjna warszawskiej firmy obejmuje już wszystkie linie asortymentowe Polk Audio, w tym także słuchawki i kolumny głośnikowe (również modele instalacyjne). Do oferty Horn Distribution dołączył także sprzęt marki Definitive Technology, która znana jest z doskonale zaprojektowanych, pięknie brzmiących głośników do systemów stereo oraz kina domowego.

Aktualna oferta dystrybucyjna firmy Horn Distribution wraz z cenami detalicznymi dostępna jest na stronie internetowej pl.horn.eu. Wkrótce ma zostać uruchomiona również polskojęzyczna wersja strony internetowej www.polkaudio.com.

2018-06-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket