Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SIEMENS

Automatyczny ekspres ciśnieniowy EQ-6 plus

Automatyczny ekspres ciśnieniowy EQ-6 plus

Wiosną tego roku premierę miała najnowsza i zarazem najnowocześniejsza linia w pełni automatycznych ekspresów ciśnieniowych marki Siemens. Mowa o serii EQ-6 plus, która łączy w sobie innowacyjne techniki parzenia kawy oraz nad wyraz eleganckie wzornictwo. W rezultacie mamy do czynienia ze stylowym, pięknie wykonanym produktem, który serwuje znakomitą kawę.

Ekspresy marki Siemens to od zawsze połączenie innowacyjnych technik parzenia kawy z ciekawym i niezwykle eleganckim wzornictwem. Jest ono wyjątkowe i niepowtarzalne. W pewnym sensie tworzy swój własny, charakterystyczny i niepowtarzalny styl.

W urządzeniu zastosowano niezawodny młynek ceramiczny creamDrive, który jest w stanie zmielić kawę bardzo drobno, wydobywając z niej tym samym cały aromat. Tym, co wyjątkowe, jest z pewnością technika oneTouch, dzięki której możemy szybko, łatwo i wygodnie zaparzyć ulubiony napój. Wystarczą jeden przycisk i jedno dotknięcie, aby delektować się nie tylko espresso, cappuccino i latte macchiato, lecz także espresso macchiato, americano, flat white, a nawet cafe cortado!

Przełomowy system Senso Flow zapewnia idealną temperaturę parzenia prawdziwego espresso. Temperatura podczas całego procesu utrzymywana jest w granicach ok. 90 °C. Oprócz tego w urządzeniu zaimplementowano program aromaDuble- Shot, który jeszcze wyraziściej podkreśla aromat mocnej, klasycznej kawy. Ekspres może zaparzyć dwie filiżanki kawy jednocześnie. Warto także wspomnieć o systemie aromaPressure, który gwarantuje idealne ciśnienie dla wydobycia optymalnego aromatu.

Ekspres to także gratka dla miłośników połączenia kawy i mleka, bowiem profesjonalny spieniacz zapewnia piankę na najwyższym poziomie smaku oraz wrażeń wizualnych. Produkt pozwala także na regulację proporcji kawa – mleko, co jest szczególnie ważne dla stworzenia całkiem indywidualnych kompozycji.

Co więcej, automatyczna funkcja singlePortion Cleaning sprawia, że parzenie kawy jest niezwykle higieniczne. Wszystkie przewody są czyszczone po każdym procesie parzenia. Dzięki temu kawa jest zawsze przygotowywana na bazie świeżej i czystej wody.

Funkcja individualCup Volume pozwala na wybór rozmiaru napoju – „mały”, „średni” czy „duży”. Możliwe jest również indywidualne dopasowanie w zakresie pięciu różnych ustawień pojemności. Ponadto urządzenie pozwala na stworzenie aż czterech profili użytkownika, co sprawia, że jest to propozycja rodzinna.

Automatyczny ekspres ciśnieniowy EQ-6 plus 2
2018-05-24

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket