Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Partnerem rankingu 50 najlepszych restauracji świata

Partnerem rankingu 50 najlepszych restauracji świata

Grupa William Reed Business od 15 lat tworzy listę najlepszych restauracji świata. Marka Miele zaangażowała się w projekt i została partnerem tego prestiżowego rankingu.

W ten niezwykły projekt zaangażowanych jest ponad tysiąc ekspertów z całego świata, którzy wybierają najbardziej unikatowe i niezapomniane miejsca. Ranking wyznacza trendy w tzw. haute cuisine, czyli elitarnej kuchni serwowanej w najlepszych restauracjach na całym świecie.

Marka została partnerem nagrody „Miele One to Watch”, która jest przyznawana tzw. „wschodzącym gwiazdom”, czyli restauracjom pretendującym do miana najlepszych w świecie obiektów gastronomicznych. Miele angażuje się również w serię ważnych konferencji tematycznych, a także pokazów, które co roku prowadzone są przez największe sławy kulinarne.

W tych niezwykłych wydarzeniach brały dotychczas udział takie osobistości, jak Ferran Adrià, René Redzepi, Joan Roca, Massimo Bottura czy Daniel Humm. Skala projektu jest więc ogromna i bardzo prestiżowa. Właśnie z tego powodu firma Miele postanowiła stworzyć specjalny magazyn. Pismo „Culinary Art” jest dostępne w wersji on-line pod adresem http://50best.miele.com. Magazyn o tematyce „fine dining” przeznaczony jest, jak sama nazwa wskazuje, dla prawdziwych, ambitnych miłośników sztuki kulinarnej. Na łamach pisma znajdzie się inspiracja dla potraw dla każdego nietuzinkowego podniebienia.

Partnerem rankingu 50 najlepszych restauracji świata 2
2018-05-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket