Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Po raz 3. w „MasterChef Junior”

Po raz 3. w „MasterChef Junior”

Niedawno rozpoczęła się kolejna edycja tego lubianego kulinarnego show, w którym występują najmłodsi pasjonaci kulinariów z całej Polski. Nie mogło zabraknąć w nim uznanych i wielofunkcyjnych sprzętów kuchennych, o które zadbała marka Bosch.

To już trzeci raz, kiedy producent jest sponsorem nagród oraz głównym partnerem technicznym programu. „MasterChef Junior”. Przez te lata po dziś dzień wspólnie zabierają nas w kulinarną podróż, podążając drogą wytyczoną przez… potrawy z całego świata.

Młodzi adepci sztuki kulinarnej mają więc do czynienia nie tylko z trudną kuchnią polską, ale i azjatycką, amerykańską, włoską czy francuską, przyrządzając potrawy spełniające kryteria najlepszych restauracji świata. Jurorami w programie są niezmiennie Anna Starmach, Michel Moron, a także od niedawna – Mateusz Gessler. Program emitowany jest od 4 marca w każdą niedzielę o 20.00. Nagrodą dla najlepszego spośród 40 najmłodszych kucharzy jest statuetka „Master- Chefa Juniora” oraz 15 tysięcy zł. Ponadto marka Bosch przygotowała dla najlepszych uczestników prezenty w postaci robotów wieloczynnościowych MUM. Młodzi uczestnicy programu będą sprawdzali swoje umiejętności kulinarne, wykorzystując do tego piekarniki, chłodziarki, płyty, roboty kuchenne i blendery marki Bosch.

2018-05-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket