Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AMICA

Wspiera kobiety w walce z chorobami

Wspiera kobiety w walce z chorobami

Nasz rodzimy producent otrzymał statuetkę „Kwiat Kobiecości 2018”. Towarzyszyło mu podziękowanie za udział w IX edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna, bo Zdrowa”.

Jej inicjatorem jest ogólnopolska organizacja „Kwiat Kobiecości”, która od 11 lat zwraca uwagę na problem chorób ginekologicznych.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiej kampanii promującej problem odbyła się pod hasłem „Weź się zbadaj! #CYTOLOGICZNE”. Jej celem jest uświadomienie kobietom, że zdrowie mamy jedno i że warto o nie dbać, a zaangażowały się w nią znane i lubiane gwiazdy: Agnieszka Więdłocha, Kasia Cerekwicka, Olga Borys, Julia Wieniawa oraz Nicole Sochacki-Wójcicka (@mamaginekolog).

Amica miała w akcji społecznej szczególny udział, wspierając kampanię zarówno finansowo, jak i organizacyjnie. Dlatego m.in. podczas oficjalnej gali producent otrzymał od organizatorów specjalne słowa podziękowania za wspieranie tej jakże ważnej kampanii. Jej najważniejszym celem jest zwiększenie świadomości kobiet na temat profilaktycznych, regularnych badań ginekologicznych. Statuetkę w imieniu firmy odebrała Maja Rutkowska.

2018-05-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket