Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

THOMAS

Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet

Marka Thomas od zawsze słynęła ze ściśle określonej specjalizacji. Działając w segmencie odkurzaczy, każda jej innowacja staje się ważnym dla całej branży wydarzeniem. Tak jest i tym razem. Cycloon Hybrid to pierwszy na świecie cyklonowy odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym. Jego hybrydowa konstrukcja oraz wyjątkowe walory były dla nas wyzwaniem. Tak bowiem nietypowy i zarazem intrygujący produkt zdarza się bardzo rzadko.

Zacznijmy od faktu, że po raz pierwszy zastosowano w odkurzaczu bezworkowym cyklonowe techniki filtracji i filtr wodny jednocześnie. Zastosowanie dwóch rodzajów filtracji (dwóch rodzajów filtrów – cyklonowego i wodnego) umożliwia szybkie, codzienne odkurzanie, wówczas jeżeli nie chcemy tracić czasu na obsługę filtra wodnego. Gdy chcemy natomiast dokładnie odkurzyć, jednocześnie lekko nawilżając powietrze (np. dokładne sobotnie sprzątanie), wówczas używamy filtra wodnego. Zastosowanie takiego podwójnego rozwiązania sprawia, że wszyscy zwolennicy odkurzaczy z filtrami wodnymi nie muszą już mieć dwóch urządzeń. Zarówno dokładne, jak i szybkie odkurzanie jest teraz możliwe, dzięki jednemu urządzeniu.

Odkurzacz jest także niebywale higieniczny – poza najwyższej skuteczności filtracją wodną ma też najwyższego indeksu filtr HEPA (H13), stąd znakomicie sprawdzi się w domach alergików.

Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet

Cyklonowa technika filtracji odkurzania na sucho easyBOX sprawdza się bardzo dobrze podczas tzw. szybkiego sprzątania, w momencie kiedy mieszkanie nie wymaga jeszcze gruntownych porządków. Co oczywiście nie oznacza, że nie możemy odkurzyć dokładnie przy użyciu filtra cyklonowego. Zestaw szczotek, w tym podwójna końcówka z przełącznikiem nożnym parkiet/dywan, pozwala na sprawne odkurzenie zarówno podłóg, jak i dywanów. Szczotka do tapicerki, a także nakładka do mebli pozwala na proste i higieniczne sprzątanie nawet trudnodostępnych miejsc. W wypadku systemu filtra AQUA-Pure, przeznaczonego zarówno do odkurzania jak i zbierania płynów – można bardzo łatwo i higienicznie usunąć wszelkie zanieczyszczenia.

To, co szczególnie użyteczne, to opcja zbierania wody. Trzeba przyznać, że to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Odkurzacz faktycznie bardzo dobrze zbiera wszelkie ciecze na bazie wody, a co za tym idzie pozostawia podłogę suchą i czystą.

Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet 3
Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet 4
Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet 5
Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet 6

Koniecznie trzeba wspomnieć o obsłudze odkurzacza, która jest prosta i wygodna. Pokrywa obudowy otwiera się jednym przyciskiem – wystarczy umieścić odpowiednio system easyBOX lub zespół AQUA-Pure we wnętrzu odkurzacza. Po włączeniu urządzenia, możemy regulować jego pracę przyciskami „+/-” i wybierać kolejne poziomy – Min, Eco, High Power lub Max. Standardowe odkurzanie z powodzeniem można wykonać w trybie Min lub Eco. W wypadku większych zabrudzeń lepiej radzą sobie natomiast wyższe poziomy mocy.

Wyjątkowość cyklonowej konstrukcji odkurzacza, wpływa także na jego czyszczenie – sprzęt wyposażono w oddzielne komory, na duże zanieczyszczenia oraz na drobny kurz. System 12 filtrów cyklonowych oddziela duże zanieczyszczenia od małych. Dzięki temu w trakcie opróżniania komory na duże zanieczyszczenia (oddzielne zamknięcie) do powietrza nie dostają się drobny pył i alergeny. Chcąc opróżnić komory na drobny kurz (nawet raz na kilka miesięcy), nalewamy do nich wodę i całość wylewamy do kanalizacji. Jeśli zajdzie potrzeba, po dłuższym użytkowaniu można w łatwy sposób zdjąć górną pokrywę i umyć zbiornik pod bieżącą, ciepłą wodą – podobnie jest w wypadku zespołu AQUA-Pure.

Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet 8
Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet 9
Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet 10

Odkurzacz marki Thomas to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość, tak produktu, jak i sprzątania.

Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet 12
2018-05-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket