Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PHILIPS

Szczoteczka soniczna Sonicare Let's Start!

Marka Philips dynamicznie zdobywa udziały w segmencie szczoteczek do zębów. Ostatnie lata to pasmo sukcesów, przede wszystkim dzięki wyjątkowym innowacjom oraz rozwiązaniom, które znakomicie dbają o higienę jamy ustnej. Niedawno na rynku pojawiła się kolejna odsłona urządzeń Sonicare, tym razem dla tych którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę ze szczoteczkami sonicznymi.

Mowa o serii Let’s Start! Producent oferuje ją tym wszystkim konsumentom, którzy chcą zadbać o jamę ustną, jednak dysponują nieco mniejszym budżetem. Znając jednak dość niską cenę tego modelu, musimy stwierdzić że działa rewelacyjnie! Oczywiście, może nie ładujemy modelu przez… szklankę, może nie masujemy specjalnym programem dziąseł czy nie wybielamy zębów (choć w wyższych modelach tej serii tryby te są dostępne), ale w ocenie ogólnej technika soniczna oferowana przez Philipsa działa znakomicie. Producent informuje, że dzięki 62 tysiącom ruchów na minutę, szczoteczka skutecznie wytwarza mikrobąbelki, usuwa płytkę nazębną i dokładnie czyści każdy zakamarek jamy ustnej. Już po pierwszym umyciu ma się rzeczywiste odczucie „czystych zębów”, a efekt utrzymuje się nie przez chwilę po umyciu, ale nawet przez kilka kolejnych godzin, inaczej niż w wypadku szczoteczek elektrycznych innych marek czy tych manualnych.

Szczoteczka soniczna

Produkt zaprojektowano w bardzo ergonomicznym kształcie. Podstawa jest dość lekka, ale co najważniejsze – bardzo stabilna, ma też wypustki dla lepszego osadzenia w dłoni, a także duży, intuicyjny włącznik. Po odłożeniu jej na umywalkę, nie ma możliwości, aby przewróciła się lub nawet „zachwiała”. Równie ważnym, a wręcz najważniejszym elementem szczoteczki jest jej końcówka. Jest ona cieniutka, a same włosie wąskie, a to z kolei pozwala dokładniej domyć każdy zakamarek jamy ustnej, także ten trudno dostępny z tylnymi partiami zębów.

Szczoteczka soniczna 3
Szczoteczka soniczna 4

Urządzenie ma także program Łatwy Start, który umożliwia stopniowe zwiększanie intensywności urządzenia podczas pierwszych 14 sesji, co jest całkiem przemyślanie i praktyczne. Szczoteczka ma praktyczny Smartimer, z którego korzystałam każdorazowo – odmierza on czas trwania programu, po którego upływie szczoteczka wyłącza się automatycznie (2 min). W urządzeniu zastosowano też wygodny wskaźnik poziomu naładowania baterii, a sama szczoteczka działa przez ok. 2 tygodnie na pełnym ładowaniu. W zestawie znalazły się etui podróżne, ładowarka oraz dodatkowa końcówka czyszcząca. Test szczoteczki Let’s Start utwierdził mnie w przekonaniu, że jeśli ktoś dba o zęby i chce zwiększyć higienę jamy ustnej, niezbędna jest właśnie szczoteczka soniczna. Dodatkowo osobiście spodobał mi się przystępny design produktu, który w sprzedaży dostępny jest w kilku wariacjach kolorystycznych.

Szczoteczka soniczna 6
Szczoteczka soniczna 7
Szczoteczka soniczna 8
Szczoteczka soniczna 9
2018-05-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket