Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PHILIPS

Przedpremierowy pokaz książki i pyszne soki

Przedpremierowy pokaz książki

Nowa książka Agaty Ziemnickiej oraz wyjątkowa oferta wyciskarek i sokowirówek marki Philips, były okazją do spotkania w prestiżowym Studio CookUp. Warto podkreślić, że „Soki i koktajle w minutę” to owoc współpracy autorki z holenderską marką. Spotkanie miało niezwykle pozytywny, wiosenny, prozdrowotny i zarazem edukacyjny charakter.

Na wstępie usłyszeliśmy kilka słów od nowej dyrektor marketingu działu Philips Personal Health w Polsce – p. Magdaleny Kosińskiej. Opowiedziała ona krótko zarówno o swoich osobistych doświadczeniach związanych z piciem soków, jak i współpracy z p. Agatą Ziemnicką. W nowopowstałej książce znajdziemy także kilka słów od dyrektora generalnego Philips Polska p. Marcina Głodka, który patronował nad całemu przedsięwzięciu.

W trakcie spotkania prasowego autorka podzieliła się zarówno swoimi doświadczeniami zawodowymi, jak i tymi nieco bardziej prywatnymi, opowiadając o zaletach picia świeżych soków . Obecni mieli okazję dowiedzieć się, co tak naprawdę ważnego jest w piciu świeżo wyciskanych soków i dlaczego warto to robić – a wszystko to przebiegało w atmosferze bardzo pozytywnej, a nawet rodzinnej. Warto wspomnieć, że książka została wydana przez Burda International Polska, gdzie pisały już takie postacie, jak Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska czy Kinga Rusin.

W kolejnej części spotkania wszyscy mogli wspólnie wyciskać soki, według przepisów Agaty Ziemnickiej, pracując na produktach marki Philips. Różnorodność smaków i zapachów, wprowadziła gości w niezwykle dobre nastroje. Pozytywna energia, płynąca ze zdrowotnego charakteru i wyśmienitego smaku świeżo wyciskanych soków udzieliła się wszystkim obecnym.

Przedpremierowy pokaz książki 2

Licznie zgromadzonych gości przywitała p. Magdalena Kosińska – dyrektor marketingu działu Personal Health w firmie Philips.

Przedpremierowy pokaz książki 3

Autorka, p. Agata Ziemnicka (po lewej) przyznała, że „matką” projektu książki i ogromnym dla niej wsparciem była p. Izabela Rogulska, która jest także autorką wybranych zdjęć, zamieszczonych w książce.

Przedpremierowy pokaz książki 4

Zaproszeni goście mieli okazję przekonać się „na własnej skórze” zarówno o możliwościach produktów marki Philips, jak i o walorach smakowych soków z przepisów p. Agaty.

Przedpremierowy pokaz książki 5

Książka „Soki i koktajle w minutę” zachwyciła gości nie tylko wyszukanymi i smacznymi przepisami, lecz także apetycznymi zdjęciami. Trzeba przyznać, że forma wydania jest wyjątkowo estetyczna i przyciąga wzrok.

Przedpremierowy pokaz książki 6

Pyszne koktajle i smoothie można było przygotować w nowoczesnych sokowirówkach, wyciskarkach, a także blenderach kielichowych i próżniowych, które są obecnie nowością na rynku.

Przedpremierowy pokaz książki 7

Pachnące warzywa, owoce i zioła sprawiły, że goście z wielką przyjemnością zabrali się do pracy, a efekty wyciskania przypadły do gustu wszystkim zaproszonym.

2018-05-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket