Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ABC DATA

Otworzy pierwszy salon Xiaomi Mi Store w Warszawie

Otworzy pierwszy salon

ABC Data, pierwszy w Polsce dystrybutor urządzeń Xiaomi, 12 maja 2018 r. otworzy w Warszawie Mi Store – oficjalny salon z urządzeniami chińskiego producenta.

Warszawski Mi Store zajmie powierzchnię 102 m2. Lokal położony jest na parterze Arkadii – największej galerii handlowej w Polsce, odwiedzanej rocznie przez niemal 20 mln klientów, oferującej klientom bogatą ofertę handlową, rozrywkową i gastronomiczną. Sklep będzie czynny w godzinach 10–22 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu.

– Od czerwca 2017 r. w Warszawie działa wyspa Mi Zone, pełniąca rolę nie tylko sklepu, ale też showroomu urządzeń Xiaomi. Dzięki niej zaistnieliśmy w świadomości szerszego grona odbiorców – również tych, którzy na co dzień nie interesują się nowymi technologiami. Teraz nadeszła pora, aby zrobić krok naprzód. Otwierając salon Mi Store, udostępnimy polskim fanom Xiaomi szeroką gamę smartfonów Mi i Redmi, a także rozwiązań ekosystemowych, a wszystko to w znacznie bardziej komfortowych warunkach niż dotychczas – wyjaśnia Łukasz Łyżwa, Xiaomi business unit director w ABC Data.

2018-04-24

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket