Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BRAUN

Radosław Majdan oraz Mateusz Borek na konferencji prasowej Brauna

Radosław Majdan oraz Mateusz Borek

Podczas ostatniego spotkania przedstawicieli marki Braun z mediami, mogliśmy nie tylko przetestować najnowsze sprzęty, czyli golarki Braun Series 3 ProSkin 3040s, ale także spędzić miłe przedpołudnie w gwiazdorskim gronie. Na Stadion Legii, gdzie odbywała się konferencja, przybyli bowiem goście specjalni - Radosław Majdan, a także prowadzący konferencję Mateusz Borek, komentator sportowy.

Radosław Majdan oraz Mateusz Borek

Na scenie nie mogło zabraknąć przedstawiciela marki Braun – Przemysława Wolickiego, a także Dawida Rastianiego z Hermit Barber Shop, którzy opowiedzieli o tym jak strzyć i golić się, aby wygladać równie dobrze, co najpopularniejsi i najprzystojniejsi piłkarze świata.

Tego dnia opowiedziano także o nowej akcji z ambasadorami marki Braun – Raphaelem Varanem, Ericiem Dierem czy Romanem Zobninem, a także przedstawiono promocję konsumencką „Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu” (klienci, którzy zdecydują się na zakup golarek lub narzędzi do stylizacji brody będą mogli odebrać doładowanie do Playstation Store lub wygrać wyjazdy na wydarzenie sportowe. Akcja promocyjna potrwa do 30 czerwca 2018)

Radosław Majdan oraz Mateusz Borek

Sama golarka wyposażona została w MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów dzięki czemu przyspiesza golenie i oszczędza czas. Jej głowica pracuje w prostych, intuicyjnych ruchach, dzięki czemu nie trzeba dwa razy krążyć w tym samym miejscu, co pomaga zminimalizować podrażnienie skóry. Dodatkowy, szeroki trymer dobrze sprawdza się przy modelowaniu wąsów i baków. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego można korzystać z niego pod prysznicem, przy użyciu pianki lub żelu. Dostępna w 4 energetycznych, sportowych kolorach:  czarnym, czerwonym, niebieskim i metalicznym niebieskim.

Dodatkowo, zaproszeni goście mogli zobaczyć jak działa nowy zestaw do strzyżenia MGK 3045. Urządzenie dzięki nasadkom pozwoli m.in. na stylizację zarostu, strzyżenie włosów, czy pielęgnację ciała.  Najnowsza technologia elementów tnących zapewnia trwałość ostrzy przez cały okres użytkowania produktu. W zestawie znajdziemy także maszynkę Gillette Fusion Proglide.

Radosław Majdan oraz Mateusz Borek

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket