Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BLAUPUNKT

ABC Data dystrybutorem telefonów

ABC Data dystrybutorem telefonów

Blaupunkt Competence Center Mobile Phones nawiązał współpracę ze spółką ABC Data. Przedmiotem umowy jest wprowadzenie do sprzedaży produktów z segmentu mobile.

Wraz z początkiem 2018 r. firma Blaupunkt rozpoczęła działania mające na celu wprowadzenie do Polski kolejnej grupy produktowej. Niemiecka marka chce wejść na rynek z dużym asortymentem telefonów, skierowanym do rozległego grona odbiorców. W portfolio marki Blaupunkt znajdują się zarówno telefony biurowe, specjalistyczne oraz przeznaczone dla seniorów, jak i duży wybór smartfonów z Androidem o bardzo dobrych parametrach dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych.

– Często mówimy, że telefony Blaupunkt to jakość z najwyższej półki w cenie zarezerwowanej dla B-brandów. Do tego dochodzą innowacyjność i tradycja, stanowiące połączenie, które w przypadku naszej marki doskonale sprawdziło się na całym świecie. Mamy więc wszelkie powody sądzić, że podobnie będzie z segmentem mobile w Polsce – powiedział Marcin Harasim, country manager Blaupunkt Mobile & Smart Home Polska.

2018-04-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket