Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TAGA HARMONY

Wzmacniacz TTP-300

Wzmacniacz TTP-300

TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, poinformował o wprowadzeniu do oferty kompaktowego wzmacniacza gramofonowego TTP-300.

Urządzenie wykorzystuje układy scalone o bardzo małych szumach własnych, zamknięte w sztywnej, stalowej obudowie z aluminiowym panelem. Solidna konstrukcja ma zapewnić odpowiednie ekranowanie przedwzmacniacza gramofonowego. Model TTP-300 charakteryzuje się ekstremalnie małą impedancją wyjściową oraz dokładną korekcją krzywej RIAA. Obsługuje gramofony wyposażone zarówno we wkładki typu MM (Moving Magnet), jak i MC (Moving Coil). Tryb pracy wzmacniacza (MM lub MC) wybierany jest za pomocą przycisku i sygnalizowany z wykorzystaniem kontrolek diodowych znajdujących się na panelu frontowym. Wzmacniacz został wyposażony w pozłacane terminale RCA, znajdujące się na tylnym panelu urządzenia. Oprócz wejścia gramofonowego dostępne jest też wyjście 2 × RCA.

Model TTP-300 wyróżnia się niewielkimi gabarytami. Wymiary urządzenia to zaledwie 5,4 × 11,3 × 11,3 cm. Wzmacniacz waży zaledwie 0,7 kg.

Wzmacniacz TTP-300 2
2018-04-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket